SATUK

Propozycja.

Recommended Posts

Witam w tym temacie chciałbym wam wszystkim przedstawić moja propozycje która wygląda mniej więcej tak :

-dodanie i opisanie rang ,które pewne osoby posiadają 

-zmienilbym również szatę graficzną forum 

-zmienić nazwę forum która by bardziej przyciągała i zwracała na siebie uwagę graczy 

Wiem ze to wszystko wymaga czasu doprocawnia oraz pieniędzy. Nic nie jest łatwe ale myślę, że wspólnie uda nam się to wszystko zrobić .Spodziewam się ze forum jest zrobione tak jak właściciel sobie to wymyślił ale może uda się chociaż część tych propozycji zrealizować. Zapraszam każdego do wypowiedzenia się pod tym postem .

Pozdro 

Edited by SATUK

Rangi lada dzień się pojawią, zresztą pisałem Ci o tym na PW...

Szata graficzna w sensie cały layout? Czy tylko te „obrazki”, które są na górze strony?

Na jaką nazwę byś zmienił nasze forum? 🤔 Co proponujesz?

Z rangami się zgadzam, z kolorami również jakoś pomarańcz nie pasuje tutaj, a co do nazwy centrum było jest i będzie, lepszej nazwy po prostu nie ma

• Like 1

5 godzin temu, K7. napisał:

Rangi lada dzień się pojawią, zresztą pisałem Ci o tym na PW...

Szata graficzna w sensie cały layout? Czy tylko te „obrazki”, które są na górze strony?

Na jaką nazwę byś zmienił nasze forum? 🤔 Co proponujesz?

Opiszę ci wszystko na pq lub na GG jeśli posiadasz 

Forum nie jest nowe, kwestia nadchodzących zmian była już poruszana w innych tematach. 
W razie chęci zgłoszenia nowego pomysłu, prośba o założenie nowego, oddzielnego tematu. 

Status: w trakcie / pw 

cl

Guest
This topic is now closed to further replies.