Sign in to follow this  
UCIUANY_S1MON

Czas na zmiany

Recommended Posts

Witam. Kieruje się głównie do H@ admina, mianowicie chodzi o usunięcie choinki.. ludziom przeszkadza w grze, tymbardziej że dawno po świętach :D. Trzeba zmienić również mikro, mianowicie nie powinno być słychać przeciwnej drużyny podczas gry, jedynie pasuje opcja gdy nie żyjemy :) 

peace!

• Like 2

zapomniałem dopisać o opcji /mute która również nie działa. pzdr :)

Dołączam sie do propozycji Szymona , asysty również mogłyby wjechać, oraz gdy jest mniej niż 5ct, aby nie dało sie splantować na B...

• Like 1
  • Zły 1

Wydaje mi się że asysty są chodź ręki nie dam sobie uciąć,

Co do choinki, po co ja usuwać jak za rok będzie trzeba ją znowu wgrywać lol

A co do alltalka, jego kwestia była poruszana x razy i zostanie tak jak jest, z tego slynelo/było znane centrum "tu się gada, a nie gra"

• Like 1

7 godzin temu, skrimuu napisał:

Wydaje mi się że asysty są chodź ręki nie dam sobie uciąć,

Co do choinki, po co ja usuwać jak za rok będzie trzeba ją znowu wgrywać lol

A co do alltalka, jego kwestia była poruszana x razy i zostanie tak jak jest, z tego slynelo/było znane centrum "tu się gada, a nie gra"

Został byś bez ręki, gdybyś jednak dał sobie ją uciąć :) dobrze co do mikro, jest to bardzo denerwujące czasami jeśli wchodzą jakies dzieciaki i drą sie na mikro, a nikt nic z tym nie robi... "pisze +18" ale to szczegół. Z tego co słyszałam na serwie jest wiele osób, którym to po prostu przeszkadza... A choinka porażka, jajko dajcie albo zajączka... Bo takie kolejne święta 😂

Pamietam czasy starego Centrum +18. Ale to jeszcze przed polaczeniem. Byl all talk i gralo sie swietnie.

• Like 3
  • Zły 1

kszksz tylko nie alltalk kszksz zostawić go w spokoju, bez odbioru ksszzzzzzzzzzzzzzzzzz

• Haha 1

chociaż z choinką coś zróbcie 😄 bez odbioru... kszzzzkszzzzz 

Naprawić /mute i wgrać normalne mapy i się przyjemniej będzie grało 

• Like 1

Przecież można zmutować klikając esc i player list

Alltalk bym zostawil, tradycja servera. Rzadko widze, zeby tam ktos sie wydzieral przez mikro. Czasem trafi sie jakis majster, ale serio sporadycznie.

Alltalk na pewno zostanie, teraz tylko kwesta czasu aż k7 ogarnie te problemy 

Osobiście sądzę że alltalk musi zostać tak jak pisali, to definiuje centrum. Ale choinka out i nowe mapki oraz ogarnięcie nominowania map przyda się mocno. A co do ogarniania ludzi to jak jestem to staram się wyrozumiale podchodzić do dzieci :) A jeśli chodzi o asysty to są i działają tak że dodaje fraga w statystykach w tabie ale nie pokazuje ich w gui zabójstw w prawym górnym rogu.

Edited by Ro MU S

Jestem tego samego zdania co @Ro MU S.  Alltolk to podstawa servera i super się gra choinki już nie ma z mapkami też trzeba coś dodać fajnego 

Edited by Majcher1994

Tak jak już tutaj kilka osób wspomniało, wyłączenie alltalka nie wchodzi w grę...jest to temat dość kontrowersyjny, był on już niejednokrotnie poruszany na forum, ale zawsze kończyło się tym, że ten alltalk zostawał. Wielu osobom, może się to nie podobać, ale tak po większym zastanowieniu, analizując wszystkie za i przeciw, opcja włączonego alltalka w przypadku tego serwera, przynosi zdecydowanie więcej korzyści niż jakichś minusów. Teraz może tak tego nie widać, ale to właśnie m.in. dzięki alltalkowi tworzył się niepowtarzalny klimat tego serwera, który towarzyszył nam przez wiele lat i dzięki któremu, udało nam się ten serwer wypromować i przez długi okres utrzymywać na dość wysokim miejscu w rankingach serwerów w Polsce.  A druga sprawa, ten serwer nigdy nie był nastawiony na jakieś „poważniejsze strzelanie”, nie jest to serwer TP, ani FFA, bliżej mu do 4funa, aczkolwiek ja osobiście to i 4funem bym go nie nazwał...jest to dość nietypowy serwer, można powiedzieć, że ten serwer nigdy do „normalnych” nie należał :D i w sumie nie chciał bym jakoś szczególnie tego zmieniać.

Od siebie jeszcze dodam, że tak naprawdę, problemem nie jest i praktycznie nigdy nie był, włączony alltalk, tylko dość spory napływ w ostatnim czasie mało ogarniętych ludzi, głównie dzieci...z reklam, które w bezmyślny, uporczywy sposób nadużywają mikrofonu, oraz mała liczba Adminów, którzy by mogli nad tym zapanować. I prawda jest taka, że te wszystkie tematy, które pojawiały się na forum, które poruszały wątek wyłączenia alltalka, w większości przypadków były właśnie tym spowodowane...nie tym że alltalk utrudnia komunikacje w teamie, że nie można zaplanować  „akcji”, bo przeciwnicy słyszą, tylko właśnie tym nadużywaniem, nieumiejętnym korzystaniem z mikrofonu głównie przez dzieci.

Uwierzcie mi, że jak są ogarnięci ludzie, to na tym serwerze, pomimo włączonego alltalka, można nawet dobrego „TeamPlay'a” zagrać, wiele razy takie akcje się robiło (i grało się tak przy pełnym serwerze). Nikt nie narzekał, nie było żadnych wrzasków, krzyków, mało kto odwalał jakieś akcje, na info po śmierci było „umownie” plus/minus  5 sekund i kazdy się tego trzymał, jak ktoś był po kilku wojakach, trochę „przyseplenił” i to info mu się „odrobinę” przedłużyło, to nikt się nie czepiał... jak pod koniec rundy zostawało paru graczy i jakiś ninja na shifcie, to prawie zawsze zapadała cisza, był szacunek, umożliwiano dokończyć rundę, nikt się nie odzywał i nie przeszkadzał...Oczywiście zdarzały się sytuacje, w których na serwer wszedł jakieś czajnik, taboret, czy inny tego typu kaktus z niedoborem witaminy B12...który utrudniał grę, który w perfidny sposób podpowiadał, w sposób niewłaściwy korzystał z „dobrodziejstw” alltalka, ale takie sytuacje zdarzały się sporadycznie i bardzo szybko takie osoby się usuwało z serwera. Także naprawdę, do alltalka można się przyzwyczaić i nie powinien on być żadnym problemem, a wręcz przeciwnie, według mnie jest on bardzo fajną opcją, gra nie jest taka monotonna... nie, ma że „lecimy a lecimy b, lecimy b, lecimy a, długa, gala, dupa, srum, tum tum” itp. itd... gra jest bardziej urozmaicona, trochę utrudniona, to że przeciwnicy nas słyszą to nie problem, wystarczy trochę pokombinować.

Co do pozostałych kwestii...ale Wy się czepiliście tej choinki :D... no zapomniałem sobie no... została już usunięta. Plugin z blokadą jednego bsa, był na serwerze, nie wiem dlaczego został wyłączony...już go przywróciłem. Assysty są wgrane, tylko tak jak napisał @Ro MU S, nie wyświetla się informacji w górnym rogu...z tego co pamiętam, było to spowodowane tym, że jeden z pluginów z nimi kolidował, a dokładnie plugin blokujący zmianę nicku w trakcie gry, a jak wiadomo przy assyscie dochodziło do zmiany, do łączenia dwóch nicków. Nie wiem czy jest jakieś rozwiązanie na ten problem, aby pogodzić te dwa pluginy...blokady nickow nie mozemy usunąć, ponieważ dzięki niej pozbyliśmy się problemu z pewną grupą uporczywych cheaterów, których ciężko było zbanować, admini będą wiedzieć o jaki rodzaj cheata się rozchodziło.

Dzięki wszystkim za zainteresowanie tematem i udział w "dyskusji". Jak pojawią się jeszcze jakieś problemy, jak będziecie mieć jakieś propozycje co do serwera, serwerów - piszcie śmiało ;) Nikt Wam głowy za to nie urwie :D

Pozdrawiam Wszystkich,

Off

• Like 2
  • Super 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this