jestem fejmem XD

Propozycja połączenia sieci

Recommended Posts

Chciałbym złożyć propozycje połączenia sieci i serwerów oferujemy only dd2 i serwer cs go mod serwery nie dawno są zzłożone lecz reklama jest i gracze wpadają w miarę często . Proszę o odpowiedź od Administracji  (jeśli potrzebujecie więcej informacji pisać pv) pozdrawiam @Centrum oraz @K7.

Witaj, całkiem niedawno przenosiliśmy nasze Forum na nowy hosting, wraz z konwersją na nowy silnik, jest ono obecnie w takcie modernizacji, w związku z tym mamy tu jeszcze mały bałagan. Przeniosłem Twój temat do odpowiedniego działu, oraz odszukałem w archiwum i opublikowałem stary formularz dołączenia do centrum. Nie musisz się do niego jakoś szczególnie dostosowywać, ale podaj chociaż podstawowe informacje odnośnie Twojej osoby i serwerów, tak żebyśmy mieli jakiś obraz, żeby było nam łatwiej podjąć jakąkolwiek decyzje. Pozdrawiam.

A wiec tak  mam na imię Józef mam 15  lat  2 wlascielem byłby yuri jest dużo starszy ode mnie i bardziej ogarnięty w tematach technicznych . Serwery  są dopracowane i nie ma jakiś z nimi problemu działają be szwanku.  Jeśli chcesz nazwę obecnego forum czy coś to napisz na pv

Guest
This topic is now closed to further replies.