jestem fejmem XD

Propozycja połączenia sieci

Recommended Posts

Chciałbym złożyć propozycje połączenia sieci i serwerów oferujemy only dd2 i serwer cs go mod serwery nie dawno są zzłożone lecz reklama jest i gracze wpadają w miarę często . Proszę o odpowiedź od Administracji  (jeśli potrzebujecie więcej informacji pisać pv) pozdrawiam @Centrum oraz @K7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, całkiem niedawno przenosiliśmy nasze Forum na nowy hosting, wraz z konwersją na nowy silnik, jest ono obecnie w takcie modernizacji, w związku z tym mamy tu jeszcze mały bałagan. Przeniosłem Twój temat do odpowiedniego działu, oraz odszukałem w archiwum i opublikowałem stary formularz dołączenia do centrum. Nie musisz się do niego jakoś szczególnie dostosowywać, ale podaj chociaż podstawowe informacje odnośnie Twojej osoby i serwerów, tak żebyśmy mieli jakiś obraz, żeby było nam łatwiej podjąć jakąkolwiek decyzje. Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A wiec tak  mam na imię Józef mam 15  lat  2 wlascielem byłby yuri jest dużo starszy ode mnie i bardziej ogarnięty w tematach technicznych . Serwery  są dopracowane i nie ma jakiś z nimi problemu działają be szwanku.  Jeśli chcesz nazwę obecnego forum czy coś to napisz na pv

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.