kub1g

ban za nic kub

Recommended Posts

Nick w grze: kub

SteamID: STEAM_1:0:1398309828

IP: 193.42.241.127

Serwer: 4FUN

Link do Twojego bana (amxbans): http://centrum.xaa.pl/amxbans/ban_list.php?bid=35091

Dowody/świadkowie: brak

Opis sytuacji: Gram sobie na serwerze od dluzszego czasu, oczywiscie placz ze jestem odpalony, ze nie mam steama to tamto, wisi mi to, Pan majcher najpierw na poczatku ze mną gada później mnie banuje, szczerze? nawet nie wiem co znaczy ten powód, prosze o wyjaśnienie, rozpiske demka cokolwiek, a jak nie to UB bo jestem czysty.

Pozdrawiam

Zacznijmy od tego, że gracz nie ma steama, wiec na jakiej podstawie może mieć bany na ac/bl, po drugie ac/bl już nie istnieje od x czasu wiec no XD

Jeżeli dostałeś bana bez ss`ów (które nigdy nie były dobrym sposobem na sprawdzanie gracza) to admin ma obowiązek rozpisać demo, jak się nie mylę w ciągu  24h od zbanowania.

Również pozdrawiam.

Edited by skrimuu

Godzinę temu, skrimuu napisał:

Zacznijmy od tego, że gracz nie ma steama, wiec na jakiej podstawie może mieć bany na ac/bl, po drugie ac/bl już nie istnieje od x czasu wiec no XD

Jeżeli dostałeś bana bez ss`ów (które nigdy nie były dobrym sposobem na sprawdzanie gracza) to admin ma obowiązek rozpisać demo, jak się nie mylę w ciągu  24h od zbanowania.

Również pozdrawiam.

O tym samym pomyślałem, tak dokladnie ssów nie miałem więc czekam na rozpiske pana MajcheR'a.

Pozdrawiam :D

Denerwujesz Wszystkich na serwerze nie masz steam i nie mam pewności czy jesteś czysty po za tym obserwuje Cię od dłuższego czasu i nie podoba mi się twoja gra tak jak i innym . A pisanie czy mówienie że jesteś czysty nie interesuje mnie na serwerze ma być spokój i miłą atmosferą . Pozdrawiam zainwestuj w steam i graj jak wszyscy . 

Jak dla mnie na chwile obecną UB. Ban bez podstaw, chyba że rozpiszesz demko z chwili kiedy dostał bana za i przeciw w osobnym temacie o oskarżeniu kogoś o haxy. Do tego powód jest bez sensu, jeżeli gracz utrudnia to daj bana za utrudnianie aby sie ogarnął a nie że dajesz bana za AC dla gościa co nie ma steam, a non steam może grać u nas normalnie.  Jako admin serwera 4fun pozwoliłem sobie odbanować gracza bo na chwile obecną nie ma osoby odpowiedzialnej która sie zajmuje UBteam 

[AMXBans] "kub"<STEAM_1:0:1398309828> has been successfully unbanned

• Super 1

@encore jest osoba tylko nie ma rangi. A ub przez serwer nie działa, przynajmniej z tego co w amxbansie widziałem. Dałem UB, do zamknięcia.

Edited by PIZGATRON

Wróciłem niedawno do gry i miałem okazje z Tobą dwie mapy zagrać. Kilka razy też zdziwił mnie twój styl gry, nawet chwilę oglądałem ale bez esp ciężko było jasno stwierdzić choć chwilowo naprawdę miałem wątpliwości. 😀 Z racji że naprawdę gram tylko okazyjnie, nie pokuszę się o pobranie dema i rozpisanie, choć na miejscu administracji zwróciłbym uwagę na Ciebie. 😉

jezu jaki ten admin to kasztan to już chuj xD, chlopie pierwsze siedzisz na spekcie i obserwujesz, 2 robisz ssy, 3 rozpisujesz demko, brak dowodu = UB, druga sprawa to nie czasy 2k12 gdzie każdy nonsteam to cheater, dziś więcej odpalow lata na steamie, wiec no... jesteś mentalnym kretynem gościu xD

Chciałbym zaznaczyć że UB dalej nie mam, więc prosze o zrobienie tego.

Connecting to 193.33.176.16:27015...
You have been banned from this serve

Pominę kwestię AC/BL bo w tym momencie jest to mało istotne...jak wiadomo, gracz nie posiadał steama, także temat „odwołań od banów ac/bl” w ogóle go nie dotyczy.

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz...

Faktycznie, powód bana jest tutaj kompletnie niezrozumiały, tym bardziej że nie był to perm, a ban czasowy...jakby nawet przyjąć wersję, że miał być to ban za cheatowanie, a admin się po prostu pomylił i w „pośpiechu” wklepał taki a nie inny powód, to dlaczego nie był to perm, tylko ban na tydzień? Czyli mam rozumieć, że jednak ten gracz nie został zbanowany za cheatowanie, a jedynie za podejrzewanie o posiadanie jakichś niedozwolonych „skryptów”, cheatów? Tak? Dobrze rozumuje? Mało tego...został zbanowany bez żadnego pokrycia, dowodu...nie ma rozpisanego dema i chyba nawet nikt się za bardzo do tego nie kwapi, ba nie miał nawet zrobionych tych zwykłych ssów... a został zbanowany jedynie na podstawie jakichś oskarżeń, domysłów, słów rzucanych przez innych graczy?...Jak Wy sobie to wyobrażacie? Gracz wylatuje z serwera z banem na 7 dni za jakieś utrudnianie, „denerwowanie” innych...że tak się zapytam, za jakie utrudnianie? Denerwowanie? Jeżeli kogoś wyzywał, obrażał, czy utrudniał gre rzucając np. fb pod nogi to okej, ban się należał... ale jak tego nie robił, to chyba coś tu jest nie halo, czyż nie? Na jakiej podstawie został on w ogóle zbanowany? Bo pół serwera płakało, marudziło, że coś ma, a admin najnormalniej w świecie, uległ presji i dla świętego spokoju go zbanował? To niech teraz przyjdą te wszystkie osoby, które tak marudziły i go wyzywały od tych odpaleńców i niech przedstawią chociaż jedno rozpisane demo na którym widać że ten gracz faktycznie cheatował. Jeżeli tego nie zrobią, to ich zachowanie jest niczym innym jak bezpodstawnym oskarżaniem o cheaty, a takie zachowanie jest u nas karane.

I żeby było jasne, ja w żadnym wypadku nie mówię, ani nie sugeruję, że @kub1g gra czysto, nigdy nie przyglądałem się jego grze, ale też nie mogę powiedzieć, czy też potwierdzić, że gra odpalony i nikt z Was do momentu udowodnienia mu winy nie powinien tego robić. Cheater, a osoba podejrzewana o cheatowanie to dwa różne pojęcia, bardzo mylone przez społeczeństwo, bardzo często wrzucani są do jednego worka, w którym pełno wyzwisk, obelg...o ile w przypadku cheatera są jak najbardziej wskazane, to w tym drugim przypadku mogą okazać się po prostu bardzo krzywdzące, dlatego nie mając stu procentowej pewności, nigdy nie powinno się nikogo oskarżać o cokolwiek.

W dniu 21.02.2020 o 00:06, Majcher1994 napisał:

nie masz steam i nie mam pewności czy jesteś czysty 

Nie ma znaczenia czy jest to gracz steam, czy nonsteam, nasz serwer obecnie jest na dwóch protokołach, każdy gracz jest tutaj traktowany jednakowo.

W dniu 21.02.2020 o 00:06, Majcher1994 napisał:

obserwuje Cię od dłuższego czasu i nie podoba mi się twoja gra tak jak i innym . A pisanie czy mówienie że jesteś czysty nie interesuje mnie

Weźcie pod uwagę, że to działa w dwie strony. Gracza również mało interesuje to co myślą o nim inni. Jeżeli ktoś uważa, że jakiś gracz jest odpalony to trzeba mu to udowodnić, dostęp do dem hltv ma każdy...każdy z Was może rozpisać dowolne demo, Przecież  @kub1g  nie będzie sam siebie rozpisywał, wstawiał na forum jakichś swoich dem i udowadniał, że gra czysto, no bądźmy poważni...To Wy go podejrzewacie o coś, zatem to Waszym obowiązkiem jest udowodnieniu mu winny, pokazanie jakiegoś dowodu, rozpisanie dema...

Nie mam tutaj do nikogo pretensji, proszę jedynie adminów o niebanowanie graczy w taki sposób, oraz o dokładniejsze precyzowanie powodu bana.

Kub, na te moment UB

@Psiryj Staraj się wyrażać swoje myśli w bardziej kulturalny sposob, przede wszystkim nikogo przy tym nie obrażając. Pierwsze i ostatnie "słowne" ostrzeżenie.

Off

Guest
This topic is now closed to further replies.