Sign in to follow this  
refleks szachisty

Witam po 5 latach :D

Recommended Posts

Witam Wszystkich!

Chwilę temu znajomi grali w 1.6, pobrałem ja i znów się toczy gra. 😀 Raczej nikt już mnie nie pamięta i ekipa nowa  ale postanowiłem się przywitać oficjalnie. Spory kawał czasu temu (może 2014 r) brałem aktywny udział w życiu forum i serwera. Byłem adminem i z tego co pamiętam coś tam pomagałem nawet w zarządzaniu forum, oraz stworzyłem pierwszą grupę Centrum [+18] na steam (klik). Grać w 1.6 nie grałem kilka ładnych lat, trochę pykałem cs go ale też jakoś czasu teraz coraz mniej. Fajnie po tylu latach zobaczyć, że ktoś miał cierpliwość kontynuować i utrzymywać dalej Centrum. (k7, gratuluję że to się tak rozrosło 😉).

Czasami wpadnę do Was na serwer i postrzelam trochę po piętach tak więc miejcie się na baczności. 😀 

Zapraszamy na każdy serwer .Ja osobiście nie miałem okazji cie poznać ale myślę, że spotkamy się na serwerze 

Cześć... no i piękne przywitanie. Widać, że właściwy człowiek był na właściwych miejscu :D

Siema Refluks XD

Witaj, powiem szczerze, ze nie spodziewałem się, że zobaczę Ciebie u nas ponownie. Pamiętam Ciebie doskonale, byłeś jedną z niewielu osób, które dość mocno zaangażowały się w pomoc przy „projekcie”, z tego co pamiętam to chyba nawet moderatorem u nas byłeś. Trochę szkoda, że zniknąłeś tak nie spodziewanie, przez długi okres czasu się zastanawiałem co się takiego wydarzyło i gdzie się podziałeś, nawet nie miałem okazji Ci podziękować...później z biegiem miesięcy, lat jakoś odszedłeś na drugi plan w mojej pamięci, w sumie nie tylko Ty, bo wielu „starych” znajomych, tych których bardzo dobrze znałem gdzieś mi „umknęło”, o tych których poznałem jeszcze przed założeniem centrum to już w ogolę nie wspomnę... nie mam praktycznie z nikim kontaktu...ale też duży wpływ na to miały przeróżne incydenty jakie po drodze się trafiały, min. kradzież mojego steama, gdyby nie ten fakt, myślę że inaczej by się to wszystka potoczyło, chciałem rozwijać centrum, miałem wszystko przygotowane, dziesiątki rozmów, współprac i też zobowiązań, gdzie liczył się czas i nagle wszystko się posypało...z wielu rzeczy się nie wywiązałem... kilka tygodni męczyłem się z supportem steam z odzyskaniem konta, udało się to zrobić, ale konto jakie odzyskałem, było bez żadnej wartości, wszystko zostało wykasowane, wszystkie dane, rozmowy, kontakty, znajomi...a czas leciał, ludzie odchodzili...nie ukrywam, ale troche się załamałem, nie miałem siły nawet żeby odszukiwać tych wszystkich znajomych, kontaktów, tłumaczyć co sie wydarzyło i zaczynać wszystkiego od nowa...tym bardziej że w międzyczasie miały miejsca inne przeróżne nie do końca miłe wydarzenia, forum podupadło, „ekipa” się trochę posypała, sporo osób odeszło, a na sporu osobach po prostu się zawiodłem...

Generalnie to sporo Ciebie ominęło, ale to może i dobrze... :D

W między czasie doszły do nas nowe serwery, mieliśmy tak jakby połączenie sieci, ale to już w ogolę był kosmos... @Carolinka niech Ci poopowiada :D

Na dzień dzisiejszy sytuacja jest w miarę opanowana, małymi krokami pchamy Centrum do przodu, nie zawsze było z górki, „czarnych myśli” o zamknięciu tego wszystkiego było wiele...gdyby nie ludzie, których tutaj widujesz, nie było by tego miejsca. To dzięki nim Centrum wciąż funkcjonuję i dopóki Oni tutaj są – wciąż funkcjonować będzie. 

Trochę się rozpisałem...ładne powitanie zrobiłeś, miło że po tylu latach wciąż pamiętasz i nie zapomniałeś o Centrum, to się ceni. Fajnie, że jesteś ;)

witaj ja cie troche pamietam no na centrum tez jestem od wielu wielu lat teraz juz troche słabiej ale trzyma mnie tu łajna atmosfera i fajni ludzie, pozdrawiam wszystkich z osobna