K7.

kub, wyzwiska

Recommended Posts

W nawiązaniu do tematu: Aimbot - kub Odwołanie

Pojawiły się pewne zastrzeżenia...nie lubię takich sytuacji, dlatego chciałbym od razu coś wyjaśnić. Ten post jest kierowany do osób, które mają pewne „wątpliwości” co do słuszności podejmowanych przeze mnie decyzji, mam tu konkretnie na myśli ostatnie wydarzenia związane z graczem o nicku kub. Nigdy nie oczekiwałem od nikogo jakiegoś „przytakiwania”, macie prawo się ze mną nie zgadzać, wiele rzeczy może być dla Was kompletnie absurdalnych, niezrozumiałych...moim zadaniem jest, aby w najbardziej możliwy sposób wyeliminować z Waszych głów, wszelkie wątpliwości, obawy, że coś tu jest robione nie tak jak powinno. Osoby, które mnie już trochę znają powinny doskonale wiedzieć w jaki sposób podchodzę do tematów, w jaki sposób rozwiązuje przeróżne problemy...nigdy nie podejmuje decyzji zbyt pochopnie, zawsze bardzo staranie je analizuje, jestem obiektywny, w sytuacjach spornych zawsze sięgam po wszystkie możliwe, dostępne mi środki, aby daną sprawę rozwiązać w najlepszy możliwy, najbardziej rzetelny, sprawiedliwy sposób.

 

Cytat

@K7. Co do Twojej odp. - skoro Admin był obecny na serwerze, padły wyzwiska słowne, to on ma dodatkowo je udokumentować? Halo, halo...

 

Żeby było jasne...nie mam o to pretensji Carolinka, że w imieniu swoim, czy Pizgatrona w jakimś stopniu publicznie podważasz „moje zdanie”, i uważasz/uważacie, że zachowałem się niewłaściwie, że powinienem zbanować gracza „kub” na kilka dni za wyzwiska...Dlaczego tego nie zrobiłem? Już wyjaśniam.

 

Po części z tego powodu:

W dniu 26.02.2020 o 14:32, kub1g napisał:

pokaż mi to jak się śmieje z innych graczy, bo wydaje mi sie że nie śmieje się z innych graczy w ogóle a już jeżeli coś wspomniałem że ktoś jest słaby to na 99% po tym jak mnie zwyzywał od odpałów i od niewiadomo kogo

 

W dniu 26.02.2020 o 16:31, kub1g napisał:

Kpina, nie wyzywałem nikogo bez powodu i nie poniżałem słownie jeżeli ktoś mnie nie zaczął wyzywać. 

 

Jak Wy byście reagowali na tego typu zwroty:

Hools'Da King -19:17:50- 'say' "kub ty kurwa spalona"
kajtek eros6 9 -00:16:00- 'say' "kub chiter pedal"
pro bhopper space -00:16:46- 'say' "WEZ KURWO WYPIERDALAJ DZIWKO"
kajtek eros6 9 -00:18:13- 'say' "skurwysynie"
kajtek eros6 9 -00:18:30- 'say' "to chodx tu kurwo jebana"
[BBB]//golab// -15:52:46- 'say' "ale frajer "
Bekas -17:18:06- 'say' "WYLACZ TO TY KURWO"
Bekas -17:18:13- 'say' "SZMATA JEBANA"
Bekas -17:19:01- 'say' "JEBANE GWONO Z PIZDY STAREJ ROPUCHY"
Bekas -17:19:24- 'say' "HAHHAHAAHAHAHAHAH TY      KURWA DZIWKO JEBANA"
Bekas -17:36:59- 'say' "wpierdalaj"
Bekas -17:37:09- 'say' "ty kurwo jebana "
Toxic -18:02:12- 'say' "kruwa aim jebany"
ruskaMafia -18:06:53- 'say' "wypierdalaj"
ruskaMafia -18:07:08- 'say' "iebany bot"
Gunna -16:10:27- 'say' "kub czemu zbierasz smieci w angli?"
duczek12 -16:18:41- 'say' "smiec"
Majkelek -20:41:22- 'say' "kub leb jebany jestes grasz na wh i pizda jestes"
krzysztof123 -20:56:04- 'say' "masz matke pijaczke"
krzysztof123 -20:56:07- 'say' "i cie zostawila jka miales 12 lat"
krzysztof123 -20:56:08- 'say' "kurwo"
Destinyy** -20:56:13- 'say' "kurwo"
duczek12 -21:08:58- 'say' "kub ty szmato"

 

Pragnę przypomnieć jedną z fundamentalnych zasad panujących na centrum. Do momentu udowodnienia komuś winy nikt nie ma prawa nikogo wyzywać od cheaterów, kurew, pedałów i innych tego typu podobnych epitetów. Na dzień dzisiejszy, nie przedstawiono, żadnego dowodu, który jednoznacznie wskazywał by, że kub to cheater, w związku z tym rozpatrując całą sprawę nie należy go w takiej pozycji „wyjściowej”stawiać. Nie należy z góry zakładać że faktycznie tym cheaterem jest, oraz że te wszystkie wyzwiska, epitety pod jego adresem jak najbardziej mu się należą. Zawsze należy sobie zostawić trochę miejsca w głowie, w swoich przekonaniach, w tej swojej „stu procentowej pewności”, co do tego, że ktoś się odpala – pewien „margines błędu”... trzeba wziąć tę małą, malutką poprawkę na to, że jednak może być inaczej. I co wtedy? Co by było, gdyby okazało się, że kub gra czysto?

Byłem kiedyś w podobnej sytuacji, wiem na jakiej zasadzie to wszystko działa, wiem co czuje gracz, który jest podejrzewany o cheaty, dlatego do momentu udowodnienia winy zawsze będę trzymał stronę gracza, niezależnie od tego ile osób będzie przeciwko mnie, nie zależnie od tego ile osób będzie „krzyczało” do mikrofonu, że ktoś jest cheaterem... ma być to udokumentowane, udowodnione!

Większość z Was nie ma zielonego pojecia, przez co nie raz muszą przechodzić gracze, którzy reprezentują trochę wyższy poziom gry od innych, ile jest niesłusznych banów, ile jest użerania z adminami, ile patologii na róznych sieciach serwerów, gdzie niewinni gracze wylatują z banami tylko dlatego, że lepiej grają...i tu nie ma znaczenia czy jest to gracz steam, czy ns...wiadomo że na ns trochę inaczej się patrzy, ale zarówno tu i tu potrzebny jest dowód na winę, a nie same słowa. Nikomu z Was nie życzę aby kiedykolwiek znalazł się w podobnej sytuacji, pól biedy jak się trafi na w miarę ogarniętą sieć, gdzie nie ma jakiegoś kolesiostwa, trzymania strony adminów gdzie decyzje są podejmowane na podstawie faktów, a nie słów, czy jakichś domysłów...niestety, ale takich sieci jest bardzo mało, ja nie miałem tyle szczęścia co kub, nikt się za mną nie wstawiał, o swoje „rację” musiałem walczyć sam...przeważnie kończyło się to banem, nie zdajecie sobie sprawy co czuje osoba, która nie może się bronić, która w taki sposób zostaje potraktowana.

Zakładając pierwszy serwer, zakładając Centrum, "przyrzekłem" sobie, że nigdy, żadnemu graczowi nie stanie się tu krzywda, że każdy będzie tutaj traktowany równo, że nigdy nikt nie zostanie stąd wyrzucony, zbanowany tylko na podstawie słów...Prędzej siebie zbanuje, zdegraduje niż wyrzucę gracza z centrum tylko dlatego bo większość tak chce, bo jest niewygodny...Każdy ma się tu czuć jak u siebie w domu, każdy ma prawo dochodzić swoich racji, nie zależnie od tego czy jest adminem, czy zwykłym graczem. Nigdy tutaj nie było i nigdy nie będzie... „równych i równiejszych”.Uważacie, że kub to cheater? Ok, ale najpierw udowodnijcie mu winę, a dopiero później wyzywajcie.

 

 

W dniu 26.02.2020 o 14:51, PIZGATRON napisał:

zabawna rzecz jest taka, że sobie wszedłem na nsie troche pograć i mnie zwyzywałeś XDD

 

123 -18:10:16- 'say' "pal sie dalej"
kub -18:10:31- 'say' "placz dalej ,d"
123 -18:12:24- 'say' "to sie nie pal idioto"
123 -18:15:11- 'say' "dlugo tu nie pograsz"

 

Tak czysto "hipotetycznie", zakładając, że gracz o nicku „123” to admin, który wszedł na serwer „anonimowo” na non steamie, wdał się w jakąś dyskusje z graczem „kub”, nazwał go idiotą, po czym ten w odwecie, odwzajemnił swoje „uczucia” jakąś inną słowną wiązanką. Następnie „anonimowy”, admin powraca na swoje stanowisko i korzystając ze swoich uprawnień, chce ukarać gracza za wyzwiska. Czy takie zachowanie było by w porządku? Oczywiście, słowa, które zacytowałem mogły być wyjęte z kontekstu, gdyż wiemy, że gracze do wymiany swoich „poglądów” używają również mikrofonów, których zapis niestety nie jest rejestrowany na demie HLTV. Analizując całą sprawę, biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, czynniki, argumentacje dwóch stron „konfliktu”, pojawiły się w mojej głowie pewne wątpliwości...dlatego wstrzymałem się z wyciąganiem konsekwencji za wyzwiska i nie zbanowałem @kub1g, tylko poprosiłem o przedstawienie jakichś dowodów, lub świadków zdarzenia, którzy mogli by to wszystko potwierdzić, którzy pomogli by te wątpliwości rozwiać.

@Carolinka czasami zdarzają się sytuacje niejasne, które wymagają dodatkowej weryfikacji, "udokumentowania", nawet w przypadku obecności Admina przy całym zdarzeniu, tym bardziej gdy admin staję się jedną ze stron konfliktu...a samo zdarzenie nie do końca jest takie oczywiste, jakby z pozoru mogło się wydawać. 

 

  • Like 3
  • Wow 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cieszę się że skopiowałeś sytuacje z czatu jak byłem wyzywany, byłem, to mało powiedziane dalej jestem, ja nagrywam niektóre demka POV w momencie wejścia na serwer kiedy zaczyna sie obrażanie mnie i na nie jednego admina mógłbym złożyć skarge oczywiscie z DOWODAMI bo na demie POV slychac co do mnie kto mowi przez mikrofon  i co kto pisze i juz nie wspomne ze nawet administratorzy mnie obrażają, ale  ja nie mam na razie po co wrzucać skarg, ostatnio chciałem zlozyc skarge na admina i juz mialem robic temat i pobrałem HLTV no ale zapomnialem ze na HLTV nie slychać głosu osób mówiących przez mikrofon a akurat nie nagrywałem demka POV, postanowiłem że będę sobie nagrywać demka i bez wyjątku admin, gracz jeżeli bedzie przesadzać z wyzywaniem obrażaniem pisaniem tekstów typu "żeby Ci matka zdechła" itp itd bedą wrzucani na forum przeze mnie jako skargi. Skończyło się że tak powiem dzień dziecka. Wczoraj gram 4 osoby na spec obrażają mnie wyzywają że jestem "kurwą odpaloną" ale tylko to mówic potrafią ale rozpisać już nie bo nie wiem - nie chce sie im, nie umieją, czy po prostu boli ich to że gram lepiej i muszą sie że tak powiem poprzypierd***.

 

Dzięki K7.

Pozdrawiam.

 

Dodam jeszcze że ludzie potrafią mnie zwyzywać itp itd wyzywać od najgorszych a teraz widzisz powstał temat to Ci co największe cwaniaki obrażali wyzywali nie wypowiedzą sie, tacy są właśnie ludzie, ręce opadają 

 

Edited by kub1g
dopiska

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.