Recommended Posts

Nick na Serwerze: kub

Imię: Jakub

Data Urodzenia: 1996.05.28

Czy spełniasz wszystkie warunki: TAK

Steam_ID: STEAM_0:0:534999864

Staż gry: 9-10 lat (wliczając przerwy)

Znajomość amx w skali 0-10: 3-4, myślę że to kwestia przypomnienia pare lat adminem nie byłem.

Czy byleś już adminem (gdzie, jak długo): Tak, dawne serwerownie, nie pamiętam nazw bo po prostu ich już nie ma lub są pod inną nazwą, adminem byłem spoooroo czasu wliczając wszystkie serwerownie na jakich byłem.

Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać adminem: Jestem weteranem w tej grze, potrafię bardzo szybko ocenić czy gracz oszukuje czy też nie, w końcu troche przegrałem w tą grę. Często jestem na serwerze, czasami sie zdarzy w późnych godzinach spotkać cheatera, a rzadko  jest w późnych godzinach jakikolwiek admin czy to na forum czy gdziekolwiek. Chciałbym też nauczyć co niektórych kultury na serwerze, tych którzy obrażają bezpodstawnie innych w tym też mnie.

Czy posiadasz mikrofon: TAK

Czy wyrażasz chęć pomocy finansowej dla serwera [TAK/NIE]: Jeśli będzie taka potrzeba - TAK

Zainteresowania: piłka nożna, informatyka - bardziej od strony software'owej, coś by sie jeszcze znalazło ale to takie bardziej drobnostki.

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu, oraz akceptuję jego postanowienia [TAK/NIE]: TAK

Mam nadzieję że podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone, zapewne znajdzie sie kilka osób które będą na nie.. Lecz myślę że będzie dobrze. :D

Jakoś czułem że wkoncu dasz podanie 😝 powiem Ci ciężki temat ale cieszy mnie że wkoncu steam masz 😂 powiem tak robisz szum stylem gry i trochę zamieszania jak i na forum jak i na serv nie jestem za ani przeciw poporstu dajmy temu czas . Co zdecyduje @K7. Uznam za dobrą decyzję.  Powodzenia 😜

• Wow 1

Gracz często widywany na serwerze, jak i na forum. Potencjał w grze jest co każdy widzi.. Były momenty w których nie wierzyłem w czystość gry ale póki co nie ma dowodów na to, jak to się mówi każdy ma swoje 5 minut. Pamietam czasy kiedy nie bylo by dnia gdzie nie dostałbym bana, nie wyrabiałem ze wrzucaniem ssów :P Hmm jak dla mnie można spróbować dać szansę, ale to nie ja tu decyduję więc paleczka leci dalej :D pzdr!

• Super 1

Gram czasami na 4Fun i praktycznie ten gracz jest zawsze kiedy gram, także aktywność jest. Na tak jeżeli moja wypowiedź na coś do tego :))

Dodam kolejny raz że gram sporadycznie ale...: Ja będę tą osobą wspomnianą w ostatnim zdaniu 😉

Czy to jest ten gracz który odwoływał się bodajże o zbanowanie za aimbota? Wrzucał kiedyś screeny?

Jeśli tak to jestem na nie, bo widzę że znalazło się konto steam a wcześniej chyba nie było. Skoro byłeś adminem na jakiś serwerowniach nawet kilka lat temu, jeśli te serwerownie choć w miarę coś sobą reprezentowały nazwy się pamięta... 😀

Nie mam nic do Ciebie, raptem dwa razy nie spodobało mi się coś w twojej grze a nie gram dużo... Dodatkowo zawsze jak grałem z Tobą (jeśli nie mylę graczy) grałeś ns ale to akurat nie jest argument i nic nie znaczy....
Tak więc, moje skromne zdanie jest takie że na tą chwilę na miejscu administracji nie dałbym Ci szansy.

• Like 1

Mi to się gryzie tutaj sporo rzeczy. Dopiero były jakieś awanturki odnośnie aimbota (demko widziałem) i wyzywania się na serwerze. K7 coś tam wyjaśnił, powiedzmy że sprawa zamknięta. Można by przymknąć na to oko, gdyby faktycznie był to jakiś tam jednorazowy wybryk, ale w kontekście tego, że promujesz na swoim steamie linka do swojego konta na YT z poradnikami do haxów i drugi fakt, że na poprzednim koncie masz blokadę VAC... no smród jak chuj. Nie chciałbym jako gracz przebywać na serwerze z takim adminem. Według mnie administrator powinien mieć na swój sposób "nieskazitelną" opinię, no ale może to jest jakieś dinozaurowe spojrzenie na świat biorąc pod uwagę jak wygląda w tej chwili sytuacja serwera i generalnie uniwersum tej gry.

• Like 9

Popieram Jaskóła.
Bez odbioru.

• Like 2

Po pierwsze to nie są haxy tylko configi z aliasami dozwolonymi z zakończeniem .cfg więc o czym Ty mi mówisz w tym momencie skoro nawet tego nie sprawdziłeś dobrze, na jakim drugim koncie ? Bo nie wiem o co chodzi za bardzo ;v

Najpierw sprawdź coś na 100% a później sie wypowiadaj.

• Like 1

1. Nazywaj to jak chcesz
2. Na drugim koncie które jeszcze wczoraj było dostępne pod tym linkiem https://steamcommunity.com/id/kub1gOFF/

https://steamid.io/lookup/76561197963728721
http://banid.pl/kto?to=0:1:1731496

• Like 1

Jestem na nie a powody mozna mnozyc, popieram Jaskóła.

• Like 1

Jestem na nie . Powody każdy zna A dziś kolega stracił chyba wszystkie umiejętności jakie nam pokazywał przez cały czas jaki powód nie wiem może słabszy dzień. Super że grasz dużo u nas cieszy mnie to ale jako admin zdecydowanie jestem na nie 

• Haha 1

W dniu 3.03.2020 o 21:27, refleks szachisty napisał:

widzę że znalazło się konto steam a wcześniej chyba nie było. 

Z tym steamem to nie do końca jest tak...bo faktycznie "kub" tego steama do momentu złożenia podania - nie posiadał, lub posiadał, ale z "jakiegoś" powodu nie mógł na nim grać, nie wnikam w to...na ten moment nawet nie jest to aż tak istotne. Obecnego, nowego steama nabył całkiem niedawno, nie wiem czy planował złożyć to podanie, czy po prostu była to spontaniczna decyzja, tak czy inaczej, miał takie prawo, spełnia wszystkie "formalne" wymagania.

Co do samego podania...

Faktem jest, że przegrał kilka tysięcy godzin w 1.6, posiada bardzo duże doświadczenie, widać że ma pojęcie o grze, każdy z nas chyba miał okazje przekonać sie o tym na własnej "skórze" i to nawet nie rozchodzi sie tu teraz o te jego magiczne "pestki" (do nich jeszcze wrócimy), ale chociażby o to w jaki sposób porusza się po mapie, jego "movement", sposób gry... no nie da sie tego ukryć, chłop po prostu ogarnia temat. 

Na naszym serwerze przegrał dość sporo godzin, z tego co widzę to chyba ponad 100. Według mnie na pewno byłby jednym z lepszych Adminów w zakresie wykrywania jakichs skryptów, cheatów, tak jak sam napisał na pewno potrafiłby bardzo szybko ocenić czy gracz oszukuje czy też nie...z takim stażem, doświadczeniem - to nieuległa wątpliwości. Patrząc na to podanie własnie z perspektywy tych łapania, wykrywania oszustów, na pewno taka osoba przydała by się w "teamie" Centrum, ale...

No właśnie...oprócz posiadanych atutów, "kub" posiada również i "wady" do których zalicza się min. dość kontrowersyjna, nieciekawa przeszłość i to całkiem nie taka odległa...(do niej również wrócimy)

Nie ukrywam, miałem duży dylemat zarówno z tym podaniem, jak i samą obecnością "kub"a na serwerze 4Fun. I nie rozchodzi się tylko o te wątpliwości, niejasną sytuację, czy sobie czymś pomaga czy nie. Gdyby sie okazało, że gra czysto byłby to cholerny problem dla serwera i ogromny dylemat, dla mnie jako opiekuna, właściciela serwera -  co z takim graczem zrobić. Trzymając sie zasad - z czystym sumieniem zbanować nie można, bo nic nie zostało mu udowodnione, pozwolić grac na serwerze i patrzeć jak serwer się rozpada? Każdy dobrze wie co się dzieje, jak diametralnie spada frekwencja na 4funie jak tylko pojawia sie kub...na pewno nie działa to korzystnie, dużo na tym traci cały serwer... ale też musicie zrozumieć mnie, nigdy sie nie zdarzyło abym wyrzucił kogoś z Centrum, bez wewnętrznej pewności, przekonania, że faktycznia ta osoba na to zasługuje. Dla większości z Was najlepszym, najprostszym rozwiązaniem było by po prostu wlepić bana i po problemie, no ale tak sie nie da...zawsze potrzebny jest jakiś dowód, gorzej jak go nie ma...Nie ukrywam po głowie chodziły mi jakieś kuriozalne pomysły, żeby porozmawiać z kubem, jakoś sie dogadać, wprowadzić ograniczenia czasowe, żeby na tym serwerze za długo nie przybywał, po prostu żeby nie "płoszył" tych graczy, którzy przyszli na serwer, aby sie dobrze bawić...no własnie bo gdzie tu 4fun, gdzie dobra zabawa, jak każdy zdenerwowany, poirytowany wychodzi z serwera bo "kub" sieje spustoszenie...

Generalnie bardzo trudna sprawa...ale tak już abstrahując od tej całej sytuacji i wracając do samego podania, ja mimo wszystko, gdybym miał pewność że kub jest czysty, że nie oszukuje - przyznał bym te uprawnienia, zaakceptował to podanie... nawet gdyby miało by się to odbić na serwerze. Opinie innych użytkowników są dla mnie bardzo ważne, ale nie zawsze wpływają one na końcowe, ostateczne decyzje. Nigdy nie zamknąłem przed nikim furtki, nie zrobiłem czegoś takiego, że nie dałem komuś szansy, bo większość jest przeciwna, bo ktoś kogoś nie lubi, czy za kimś nie przepada.

Ja powiem Ci tak @kub1g...Gdybyś był w porządku wobec Centrum, otrzymał byś szanse, przyznał bym Ci tego Admina, chociażby z tego względu a by dać Ci możliwość banowania tych wszystkich osób, które przez ten ostatni czas Ciebie wyzywały, obrażały...wiem co to znaczy, wielokrotnie o tym wspominałem, że sam przez to przechodziłem... a bycie Adminem w takich sytuacjach jednak dużo pomaga...ale problem jest tego typu, że nie mogę tego zrobić, bo nie do końca w porządku jesteś...

Podanie Odrzucone.

W dniu 4.03.2020 o 11:20, GUPI J4SKÓŁ napisał:

K7 coś tam wyjaśnił, powiedzmy że sprawa zamknięta.

Nie do końca. Sprawa gracza "kub", była i w dalszym ciągu jest dla mnie priorytetem, nigdy nie została zamknięta. Od samego początku pojawienia się wątpliwości, rozpocząłem własne, że tak to nazwę - "dochodzenie", Maksymalnie do tygodnia czasu, może nawet i szybciej...pojawi się na Forum temat związany z graczem, o którym cały czas mowa. 

Off

• Like 3

Guest
This topic is now closed to further replies.