Recommended Posts

Twoje imię:  Milena

Ile masz lat: 20

Kontakt: https://steamcommunity.com/id/cotidiedie/

Czym zajmujesz się na co dzień: Szczerze? Całe dnie spędzam na oglądaniu seriali, graniu w gry, czytaniu książek (oczywiście poza szkołą). Piszę również książki i moduje na różnych streamach itp itd.

Czy, posiadasz jakiekolwiek doświadczenie związane z redaktorstwem: Tak

Dlaczego akurat Ty: Uważam, że mogę się nieźle spełnić w roli redaktora, a przede wszystkim wzbogacić serwer o wiele nowych "rzeczy" . Jestem osobą mega otwartą i ta rola nie będzie mi stwarzać problemów. Dysponuje czasem i to ciekawa opcja żeby wypełnić luki poza innymi czynnościami. Spędzam dużo czasu przy pc - praktycznie zawsze jestem pod ręką.

Twoja opinia/uwagi na temat Centrum: Serwer jest ciekawy aczkolwiek zmieniłabym parę rzeczy!

Posted (edited)

Wzbogacić o wiele nowych rzeczy serwer czy forum?

W jakiej roli widziałabyś siebie najbardziej (w redakcji), tj. przeprowadzanie wywiadów, tworzenie gazetek, Q&A lub inne? I czy mogłabyś ewentualnie zaprezentować "próbkę" siebie/Twojej pracy? ;>

Edited by Carolinka

11 minut temu, Carolinka napisał:

Wzbogacić o wiele nowych rzeczy serwer czy forum?

W jakiej roli widziałabyś siebie najbardziej (w redakcji), tj. przeprowadzanie wywiadów, tworzenie gazetek, Q&A lub inne? I czy mogłabyś ewentualnie zaprezentować "próbkę" siebie/Twojej pracy? ;>

Myślę, że w przeprowadzaniu wywiadów najlepiej bym się odnalazła. 

'Próbkę' tzn.? Książki czy może przeprowadzic próbny wywiad? 🙄 

NA TAK!

na tak

wprowadzi to trochę więcej świeżości i więcej się będzie działo na forum :D 

• Like 1

Mnie osobiście to podanie przekonuje. Oprócz Bartka tak naprawdę nie mamy nikogo, kto mógłby zająć się działem Redakcji. Z tego co można zauważyć, Milena naprawdę jest otwartą, sympatyczną osobą...ma dobry kontakt z użytkownikami, z graczami. Co prawda jest nowym użytkownikiem forum, dołączyła całkiem niedawno, ale mimo wszystko jestem za tym, aby to podanie przyjąć. Tak naprawdę nie mamy nic do stracenia (chyba :D), a wręcz przeciwnie...jestem tego samego zdania co Królowa i myślę, że obecność Milenki w Redakcji może przynieś dużo dobrego dla naszego forum, czy ogólnie dla Centrum.

Podanie przyjęte. Witamy na pokładzie ;)

Off

Guest
This topic is now closed to further replies.