Sign in to follow this  
Whintez

Dołączenie do serwera Jailbreak

Recommended Posts

Dane Właściciela:

1. Nick: Whintez, Makabra

2. Data urodzenia: Obydwoje 17 lat.

3. Kontakt: Whintez - GG 70596502, steam https://steamcommunity.com/id/Whintez/ | Makabra - GG 70604178, steam https://steamcommunity.com/profiles/76561197965597786

4. Dlaczego wybrałeś Centrum: Zauważyłem, że nie ma tutaj na sieci serwera JB, stąd pomysł dołączenia. Chcielibyśmy na tej sieci właśnie rozwinąć serwerek, który dopiero powstał.

5. Kilka słów o sobie (opcjonalnie): Siema, mam na imię Konrad, interesuje się motoryzacją.

Dane Serwera:

1. Hosting Serwera: Pukawka

2. Rodzaj Serwera (CS 1.6/CS:GO): CS 1.6

3. Rodzaj Moda: Jailbreak

4. Liczba Slotów: 16

5. Staż Serwera: Główny serwer powstał dzisiaj ; 18.03, lecz już wcześniej zaczęliśmy tworzyć go na prywatnym aby wszystko dopracować. 

6. Link do Gametrackera: https://www.gametracker.com/server_info/217.182.198.210:27320/

7. Ilość aktywnych adminów: Obecnie 2.

8. Czy serwer wymaga wsparcia technicznego: Raczej nie, jedynie amxbans.

9. Czy serwer wymaga wsparcia finansowego: Co do serwera to nie, lecz wsparcie z reklamą przydało by się.

Witajcie. Dwie sprawy.

Po pierwsze serwery JB, to dość specyficzne mody i powiedział bym, że bardzo trudne do rozkręcenia, wypromowania szczególnie gdy są nowe i nie mają stałych graczy, a przede wszystkim osób, adminów którzy znają zasady takich serwerów. Na naszej sieci nie ma chyba za wiele osób, które interesują się tego typu modami. Nawet przy wykupionej reklamie, cięzko będzie Wam w dwie osoby, ten serwer rozkręcić. Musielibyście siedzieć na nim praktycznie cały czas i uczyć nowych graczy (którzy wchodzili by z reklam) - zasad jakie na takowym serwerze panują. Ja osobiście to czarno widzę, chyba że macie jakichś znajomych, tak aby mogli zasilić szeregi administracji tego serwera.

Druga sprawa. Posiadacie serwer w standardowej, chyba najtańszej ofercie hostingu, którego miesięczny koszt wynosi około 21zł. Tyle samo co tygodniowa najniższa stawka reklamy...Miesięczny koszt takowej reklamy wynosił by około 100zł, (może trochę mniej), ale do czego zmierzam...Jeżeli mam płacić 100zł miesięcznie za reklamę serwera nad którym nie mamy żadnej kontroli, który nie jest przepisany, przetransferowany na oficjalne konto Centrum, rozkręcać go, inwestować...po czym komuś może coś się „odmienić” i postanowi z takowym serwerem odejść od sieci, no jakoś mi się to nie widzi...to już wolałbym postawić własny serwer, bo to na jedno wychodzi...tylko z tą różnicą, że mam wtedy gwarancje co do jakości i stabilności, na każdej płaszczyźnie zarówno technicznej jak i finansowej.

Przyjmujemy serwery do sieci, jesteśmy otwarci na współprace, ale jednak mamy też jakieś oczekiwania, wobec osob, które chcą do nas dołączyć. Wątpię w to aby ktokolwiek przyjął Wasz nowo założony serwer...z logicznego punku widzenia jest to po prostu trochę bezsensu.

Centrum nie zamyka przed Wami drzwi. Możemy zrobić tak...mogę Wam trochę pomóc, mogę utworzyć dział na forum, dodac serwer do tabeli, opłacić kilka reklam na początku Waszej działalności, ale na dłuższą męte to się nie sprawdzi...nie będę inwestował w coś w „ciemno” nie mając żadnej gwarancji...Jeżeli będe widział, że Wasz serwer jakoś prosperuje, że się staracie jakos go rozwijac, promować, ściągać ludzi, to wówczas będziemy mogli mówić o jakiejś poważniejszej „współpracy”...

@Whintez @MakabraJak Wy to widzicie? Macie jakieś pomysły? Jakichś znajomych, którzy lubują sie w tego typu modach i którzy by Wam w jakimś stopniu pomogli ten serwer rozwijać? 

Wypowiem się jako gracz który poswiecil dość dużo godzin grając na takich serwerkach.

Ogólnie moim zdaniem popieram K7 serwer JB jest ciężko rozkręcić, a zarazem trzeba mieć dość spore doświadczenie w AMXX bądź dobrego technika który ogarnie sprawę, sama paczka z internetu na pewno tu nie wypali bo na serwerze będzie to samo co na każdym innym.

Teraz wydaje mi się że serwery JB są robione pod typowe zarabianie pieniędzy, duży wachlarz usług VIP SVIP, grałem właśnie nie dawno na jednym z takowych serwerów i bez kupna SVIP dla mnie gra więźniem  nie była niczym przyjemnym gdy inni latali nade mną z MultiJumpem wychodząc z celi i od razu zabijając strażników i prowadzącego. Wydaje mi się że kiedyś te serwery inaczej funkcjonowały, w 2016 roku byłem administatorem na JB i działało to troszkę inaczej, mniejsza liczba osób  kupowała VIP' bo były one zupełnie zbędne do przyjemnej gry, aczkolwiek nie potępiam tutaj także wspierania serwera, każdy może sobie to kupić nikomu w tym nie bronię. 

Nie gram już na JB ponieważ według mnie straciły one sens, jeśli macie dobry pomysł na serwer, graczy którzy tam będą grać to można dać wam szanse. 

• Like 1

Zgadzam się, kiedyś JB były lepsze

@K7.

Szczerze mówiąc, nie mamy nikogo takiego zbytnio, może dwie osoby. Co do rozkręcania jesteśmy w stanie przesiedzieć na serwerze dużo czasu, bo to lubimy po prostu i sprawia nam to przyjemność. Jakimiś profesjonalnymi technikami nie jesteśmy, stąd też na grubszą skale musieli byśmy kogoś od tego mieć, jakby gracze prosili o zaawansowane pluginy do serwera. Co do reklamy, nie wykupiliśmy jej, bo jest nadzieja jak dołączymy do sieci, gracze będą przychodzić, lecz zobaczymy jak to będzie. Nie chcemy też "żerować na kimś", aby wykupował nam reklamę do serwera, bo to nie o to w tym chodzi. Zgadza się, posiadamy serwer w raczej najtańszej wersji, bo nie widzieliśmy powodów, aby wykupować wersję premium. Jednak gdy serwer by miał duża aktywność, nie jest to problemem, aby przenieść całą paczkę na nowy serwer, wraz z bazami by gracze nie stracili tego co mieli. Więc odwołując się od twojej propozycji, masz racje i też bym pewnie postąpił podobnie jak Ty, słabo inwestować w coś "ciemnego" i rozumiemy to. Podjęliśmy decyzje, że spróbujemy własnymi siłami rozkręcić serwer, wykupimy reklamę i zobaczymy co będzie. 

@Whintez Powodzenia dla was!!

• Super 1

@Whintez

Z nowymi serwerami jest ten problem, że bardzo ciężko jest je rozkręcić i sieci serwerów bardzo niechętnie takowe serwery przyjmują. Ja oczywiście życzę Wam jak najlepiej, ale wątpię w to aby udało Wam się znaleźć siec, która Was przyjmie z tym serwerem...i to też nie do końca jest tak, że jak już nawet dołączycie do jakiejś sieci to nagle Wasz serwer pozyska całe tabuny graczy, niestety nie ma tak kolorowo jak mogłoby się wydawać.

Odnośnie hostingu faktycznie masz rację, mod JB nie jest aż tak wymagający i nie ma potrzeby inwestowania w serwer z najwyższej półki... na JB za dużo się chyba nie strzela, a bardziej wykonuje „zadania”, także jakieś fps'y czy inne czynniki nie są aż tak istotne jak w przypadku serwerów ffa,tp...

I też nie do końca jest tak, jak mówisz z tym przeniesieniem paczki na inny pakiet hostingu...to nie jest taka prosta sprawa, bo wiąże się to ze zmianą IP serwera...jest to bardzo niebezpieczny zabieg. Z doświadczenia wiem, że serwery, które były rozkręcone, miały mnóstwo graczy, po zmianie IP, nawet przy dobrej informacji, że serwer zmienia IP, po prostu się rozpadały, traciły graczy... także uważajcie na to. Samo dodanie nowego IP, do nazwy starego serwera...również nie wystarczy. Dlatego radze Wam, jeżeli macie już inwestować w jakiś serwer, to niech to będzie ten „finalny” serwer, ten przy którym już zostaniecie, a nie że za parę miesięcy zmienicie sobie „pakiet”, zmieniając przy tym IP....bo jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że będziecie musieli po prostu zaczynać wszystko od nowa.

Ja tak jak napisałem w swojej pierwszej wiadomości, mogę Wam trochę pomóc...jeżeli nie znajdziecie żadnej sieci, jeżeli nie macie żadnego forum, to na ten okres „przejściowy”, początkowy mogę Wam utworzyć dział u nas, do reklamy również mogę się trochę dorzucić. Jeżeli jesteście zainteresowani napiszcie do mnie na PW.

Off

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this