Sign in to follow this  
jestem fejmem

Witam przychodzę tu z propozycją :P

Recommended Posts

Uważam, że fajną opcją by był temat "odbierz rangę "  w dziale " strefa użytkownika " osoby które otrzymały jakieś rangi np Admina na serwerze musieli by się tam zgłaszać by otrzymać rangę na forum. Zawsze troszkę więcej by się działo na sieci. 

Zapraszam wszystkich do wyrażenia swojej opinii 

POZDRAWIAM 

• Like 1

Imo bez sensu sztucznie posty i tematy zawyzac. Marcin rangi od razu przyznaje jak ktoś awansuje. 

• Like 1

Zgadzam się z osobą wyżej - zbędne dość. ;>

W sumie urozmaiciło by trochę forum ::)

Myślę, że byłby to dobry pomysł, ale na dużych Forach, gdzie faktycznie jest spory ruch i można się pogubić z tym przyznawaniem rang....u nas jest trochę inaczej, mamy małe Forum, ruchu nie ma aż tak dużego i tak jak napisał @PIZGATRON, rangi ściśle związane z pełnieniem jakiejś funkcji na forum, czy serwerach są przyznawane od razu. Trochę inaczej jest z przyznawaniem rang np. „kobieta”, bo faktycznie nie ma nigdzie takiego miejsca, żeby po tę range można się było zgłosić, tylko trzeba pisać gdzieś po chatboxach, pw, itp. Ale to też raczej na bieżąco widzimy kto się rejestruje na forum i staramy się te rangi na bieżąco dodawać, także myślę, że póki co nie ma takiej potrzeby aby taki dodatkowy „temat” tworzyć.

...Aczkolwiek czasami zdarzają się jakieś „chore akcje”, sugerujące mały bałagan 😀 na przykład sprawa Walca aka @WALLACE ... Miał admina na serwerze, ale bez koloru, bez rangi na forum... później nie wiem jak to się stało że znalazł się w UB Team, ale admina gdzieś po drodze zgubił...niby awansował, a tu się okazuje, że chyba jakaś degradacja była, teraz podanie napisał na Admina, a pełni funkcje UB Team'a...trochę to wszystko takie zagmatwane🤔😀...ale dobrze że napisał... widać, że urzędnik, "papiery" muszą się zgadzać!

@jestem fejmem Pomyślimy na Twoją propozycją, niewykluczone, że jednak takowy temat zostanie utworzony.

Off

• Like 1
  • Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this