szymon21

[ODBANOWANY]SzYmOn21 Odwołanie od Bana

Recommended Posts

Posted (edited)
Nick Szymon21
SteamID STEAM_1:0:876320943
SteamCommunity ID 76561199712907614
Adres IP Ukryty
Typ Bana SteamID
Powód Bana Wstaw screeny na centrum-cs.pl
Wykonano 14.05.2019 - 16:41:07
Długość Bana Na zawsze
Wygasa Nie określono
Zbanowny przez Arkadiusz K.
SteamID Admina Ukryty
Zbanowany na CENTRUM-CS.PL [+18] (de_nuke)
  1.                                                                                                        
    Nick SzYmOn21
    SteamID STEAM_1:0:442240353
    SteamCommunity ID 76561198844746434
    Adres IP Ukryty
    Typ Bana SteamID
    Powód Bana aktywny
    Wykonano 07.04.2020 - 01:13:15
    Wygasa Nie określono
    Zbanowny przez WALLACE (Wallace)
    Zbanowany na CENTRUM-CS.PL [+18] (de_rats_1337)
                                                       CZY MOŻNA SCOGNOĆ Z TYCH KOŃT 2 BANA ??????
Edited by szymon21
  • Haha 1

Dlaczego jak dostałeś ss`y to nie wrzuciłeś je na forum?

19 godzin temu, szymon21 napisał:
Nick Szymon21
SteamID STEAM_1:0:876320943
SteamCommunity ID 76561199712907614
Adres IP Ukryty
Typ Bana SteamID
Powód Bana Wstaw screeny na centrum-cs.pl
Wykonano 14.05.2019 - 16:41:07
Długość Bana Na zawsze
Wygasa Nie określono
Zbanowny przez Arkadiusz K.
SteamID Admina Ukryty
Zbanowany na CENTRUM-CS.PL [+18] (de_nuke)
  1.                                                                                                        
    Nick SzYmOn21
    SteamID STEAM_1:0:442240353
    SteamCommunity ID 76561198844746434
    Adres IP Ukryty
    Typ Bana SteamID
    Powód Bana aktywny
    Wykonano 07.04.2020 - 01:13:15
    Wygasa Nie określono
    Zbanowny przez WALLACE (Wallace)
    Zbanowany na CENTRUM-CS.PL [+18] (de_rats_1337)
                                                       CZY MOŻNA SCOGNOĆ Z TYCH KOŃT 2 BANA ?????? dostałem bana 14.05.2019 powodu rzę miałem chaksy tak mi muwił admin ktury mi dał bana a nie miałem i disaj dostałem bana zmieniłem końto 

Posted (edited)

To, że zmienisz konto nie znaczy, że możesz grać na aktywnym banie. Trzeba było wstawić ssy.

Edited by WALLACE

Teraz, WALLACE napisał:

To, że zmienisz konto nie znaczy, że możesz grać. Trzeba było wstawić ssy.

alę ty nierozumiesz żę zmkieniłem kompa i nie mogę wstawić tego 

• Like 1

Posted (edited)

@WALLACE Ty nie rozumiesz xD
Proponowałbym ściągnąć Szymonowi tego bana z nowego steama i ewentualnie obserwować dalej czy w gre ogarnia tak samo dobrze jak forum XD

Edited by GUPI J4SKÓŁ
  • Like 2

dzięki żę stojisz po mogej stronię

Posted (edited)
26 minut temu, GUPI J4SKÓŁ napisał:

@WALLACE Ty nie rozumiesz xD
Proponowałbym ściągnąć Szymonowi tego bana z nowego steama i ewentualnie obserwować dalej czy w gre ogarnia tak samo dobrze jak forum XD

Pytanie było, dlaczego Szymon od razu nie wstawil ss'ow, gdy dostał bana, skoro tak mu zależy na grze na tym serwerze? Tym bardziej, że wczoraj okłamał, że to nie był ban na Centrum (perm), tylko gdzieś indziej. Dopiero później na SB się do tego przyznał i z ciekawości odnalazłam bana w amxbansie, podlinkowalam. Wallace wpis zobaczył, zbanował za "aktywny". To może wszystkie bany zdejmijmy, skoro każdy ban musi być "przedawniony"? Po co więc trzymać historię banów? 

@szymon21 Oczekujesz unbana, a sam nie odpowiadasz na zadane Tobie pytania. Patrz wpis @skrimuu.

Nie odniosłeś się do niego, raportujesz posty "wallace", niezwiązane z Twoim tematem, oczekujesz pilnego "rozpatrzenia", a nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie.

W momencie otrzymania bana, zmieniłeś kompa?

Czasem zastanawiam się czy jesteś Trollem.

Edited by Carolinka
  • Like 1

" Tym bardziej, że wczoraj okłamał, że to nie był ban na Centrum (perm), tylko gdzieś indziej. Dopiero później na SB się do tego przyznał i z ciekawości odnalazłam bana w amxbansie, podlinkowalam. Wallace wpis zobaczył, zbanował za "aktywny". To może wszystkie bany zdejmijmy, skoro każdy ban musi być "przedawniony"? Po co więc trzymać historię banów?  "
Tego nie znałem, na SB jest taki syf ostatnio, że tylko masochista by to przeglądał :D

• Like 1

Posted (edited)
25 minut temu, Carolinka napisał:

Pytanie było, dlaczego Szymon od razu nie wstawil ss'ow, gdy dostał bana, skoro tak mu zależy na grze na tym serwerze? Tym bardziej, że wczoraj okłamał, że to nie był ban na Centrum (perm), tylko gdzieś indziej. Dopiero później na SB się do tego przyznał i z ciekawości odnalazłam bana w amxbansie, podlinkowalam. Wallace wpis zobaczył, zbanował za "aktywny". To może wszystkie bany zdejmijmy, skoro każdy ban musi być "przedawniony"? Po co więc trzymać historię banów? 

@szymon21 Oczekujesz unbana, a sam nie odpowiadasz na zadane Tobie pytania. Patrz wpis @skrimuu.

Nie odniosłeś się do niego, raportujesz posty "wallace", niezwiązane z Twoim tematem, oczekujesz pilnego "rozpatrzenia", a nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie.

W momencie otrzymania bana, zmieniłeś kompa?

Czasem zastanawiam się czy jesteś Trollem.

tylko nie wiedałem jak to mam zrobić i otym zapomniałem

9 godzin temu, skrimuu napisał:

Dlaczego jak dostałeś ss`y to nie wrzuciłeś je na forum?

po wtedy nie wiedałem jak to zrobić i otym zapmniałem

Edited by Carolinka
dubel postow

Generalnie na tych screenach to nic nie ma. Przesyłam bardziej dla rozjaśnienia sytuacji.  Szymon wczoraj sam się wkopał mówiąc, że otrzymał bana u nas. Wysłałam linka z aktywnym banem, Szymon potwierdza, że to on... Wallace banuje. 

Następnym razem nie kombinuj. Lepiej od razu przyznać się do błędu. ;>  Twoja bezradność mnie "poruszyła" i nawet bym Ci tego bana zdjęła...  Dobrze, że decyzja nie należy do mnie.  :D 
@K7. daj "wpisa" i po temacie.

Miłego czytania.

szymon.png

Posted (edited)
22 godziny temu, Carolinka napisał:

Tym bardziej, że wczoraj okłamał, że to nie był ban na Centrum (perm), tylko gdzieś indziej. Dopiero później na SB się do tego przyznał i z ciekawości odnalazłam bana w amxbansie, 

W którymś momencie @skrimuu na SB, zapytał go czy ten ban jest stąd - odpisał że nie, ale zwróć uwagę, że miedzy pytaniem @skrima pojawiło się też Twoje stwierdzenie -  "no ładnie sobie grasz na aktywnym".... i to jego "nie" na bank było odniesieniem do Twojej wypowiedzi...Szymon nikogo nie okłamał - już na samym początku przecież napisał, że dostał bana dwa lata temu, tutaj na centrum...widać że chłopak sobie po prostu nie radzi, ma problemy z pisaniem jak i też zapewne trochę z "przetwarzaniem informacji"...Prawdopodobnie są to zaburzenia związane z dyslekcją. Osoba która cierpi na tego typu zaburzenia nawet jak by chciała napisać poprawnie zdanie, poprawić błedy, wrzucić tekst do jakiegoś worda czy innego programu, który te błędy by z automatu poprawił, nie może tego zrobić... bo już przy wpisywaniu treści, bardzo często program zniekształca, zmienia cały sens wypowiedzi...

Dyslektykowi mylą się kształty, dźwięki, podobne litery i podobne brzmieniowo głoski....np. tak jak w przypadku Szymona -  "scognoć" "rze" "mię" "na seweże" "końcię" "chodic" itp... I tu się nie ma z czego śmiać...osobom, które nie cierpią na to zaburzenie ciężko zrozumieć na czym ta dysleksja tak naprawdę polega...Cieszcie się że jesteście zdrowi i nie macie takich problemów.

@WALLACE Jako Admin zachował sie prawidłowo. Graczowi, któremu zrobiono ssy, nie wolno wchodzić na serwer na aktywnym banie. Ale...w tym przypadku, trzeba spojrzeć na całą sytuacje z lekkim "dystansem"...

@szymon21 w 2019 roku miał zrobione ssy przez Arkadiusza, nie wstawił ich tłumacząc że nie wiedział jak...minęło sporo czasu od tamtej sytuacji, jeżeli faktycznie robił format, czy tam - "zmienił komputer", to oczywiste jest że tamtych screenów już nie ma i nie ma możliwości ich wstawić...biorąc pod uwagę okoliczności, oraz to o czym napisałem wyżej -  wierze mu.  Wierzę, że faktycznie tak było, że nie wiedział jak, że miał problemy żeby te screeny wstawić na forum....Jeżeli ten wczorajszy ban, jeżeli Wallace zbanował go tylko na podstawie tamtych niewstawionych ss'ów, to myślę że w tym przypadku, nie ma co robić zbyt dużej afery. 

Sprawa wygląda tak - Szymon od wczoraj toczy batalie z administracją centrum,  odwołuje sie od bana...chciałby powrócić na serwer. Robi wszystko aby tego bana mu zdjąć...Piszecie mu o jakichś screenach... to je zrobił i wrzucił do tematu z odwołaniem...Czy ktoś czegoś tu jeszcze nie rozumie?  Sreeny są? Są. :D Nie te co potrzeba? Ale są...Koniec tematu.

22 godziny temu, Carolinka napisał:

To może wszystkie bany zdejmijmy, skoro każdy ban musi być "przedawniony"? Po co więc trzymać historię banów? 

"Każdy ban musi być przedawniony"....Ile banów zostało u nas na centrum "przedawnionych"? Ilu osobom daliśmy jakąś szanse? ilu "Cheaterów" zostało odbanowanych? Może o czymś nie wiem, ale wydaje mi się, że liczbę tych osób można wymienić na palcach u jednej ręki, biorąc pod uwagę że Centrum ma już ponad 7 lat, myślę że ten wynik nie jest taki zły, dlatego nie wiem dlaczego wychodzisz z takimi sugestiami, "aluzjami"...

Jest coś takiego jak empatia, zrozumienie drugiego człowieka...jeżeli ktoś przychodzi na Forum z jakimś problemem, należy mu pomoc ten problem rozwiązać, a żeby to zrobić, czasami trzeba wejść trochę "głębiej" w [...],  a nie oceniać sytuacje na podstawie tego co się na pierwszy rzut oka widzi. Wiadomo, że najprościej, najwygodniej jest powoływać się na regulamin, "nie ma ssów - nie ma UB"...najlepiej jeszcze wlepić bana na forum, żeby delikwent nie zawracał gitary...ale czasami może okazać się to krzywdzące dla takiej osoby. 

I nie, to nie jest tak, że każda osoba która będzie podawała sie za "dyslektyka", czy która z jakiegoś innego powodu "zgubi screeny" zostanie odbanowana. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie.

Biorąc pod uwagę całą sytuacje, okoliczności... @szymon21 warunkowo zostaje odbanowany. Na moją odpowiedzialność.

Off

Edited by K7.
  • Like 2
  • Super 1
  • Confused 1

Guest
This topic is now closed to further replies.