Sign in to follow this  
YeLLoW

Boty

Recommended Posts

Witam witam. Może nieco dziwna, głupia propozycja, ale cóż. Mianowicie chodzi mi o dodanie kilku botów na serwer - załóżmy 6/7. Po co? A no po to, żeby serwer tętnił życiem 24/h. Te boty poziomem nie różniłyby się wiele od ns'ów ( :D ), więc myślę że można spróbować. Widziałem takie coś na kilku serwerach deathmatch i tak się zastanawiam czy tutaj by to nie wypaliło.

Jeśli by się dało, to gdy przyjdzie znowuż tych 6/7 tym razem PRAWDZIWYCH graczy, to przydałoby się zrobić tak, aby te boty automatycznie wyszły z serwera żeby nie zaniżały poziomu. Albo zostawić jednego/dwóch - do ewentualnego ustalenia. 

Nie wiem czy dałoby się tak zrobić, ale jeśli tak, to moim zdaniem to dobra decyzja, ponieważ obecnie serwer non stop jest pusty, a wiadomo, że jak ktoś widzi pusty serwer, to na niego nie wbija. Natomiast jakby ten ktoś zobaczył 6/7 graczy, to na pewno wbiłby sprawdzić i być może zostałby na dłużej :)

Taka luźna propozycja :D 

• Like 1

W teorii na pewno się da zrobić, żeby boty automatycznie wychodziły, a w praktyce to ciekawe.. Pomysł ciekawy, na tak.

No nie wiem czy by nie różniły się poziomem od ns'ów. Ostatnio niektóre ns'y grają kapitalnie (wiadomo o kogo chodzi) :D Jestem za.

/edit

Nie zauważyłem, że temat do ZI xd Ale i tak pomysł na +.

Edited by WALLACE
  • Sad 1

Ogólnie rzecz biorąc mod ZI jest bardzo specyficznym modem dlatego w moim odczuciu nie ma sensu wprowadzania botów ponieważ osoby której ten mod nie zainteresuje i tak nie zostanie na dłuższą rozgrywkę czy tam czas. 

• Like 1

Sam pomysł zwiększenia ilości graczy na serwerze aby przyciągnąć kolejnych uważam za dobry. Niepokoi mnie natomiast to jak te boty by się sprawowały. O ile w CT coś jeszcze by strzelały to po stronie zombie ich gra wyglądałaby kiepsko i czy dałoby się ustawić aby zadaniem było zarażanie żywych. Ogólnie temat warty dyskusji. Ja bym jednak ten problem rozwiązał częstszym organizowaniem gier na forum może 2-3 razy w tygodniu

O, już zapomniałem że coś takiego proponowałem. Ktoś się jeszcze wypowie? :D Ja się na tym znam, ale może jakby ktoś bardziej doświadczony  "podłubał" to może wyszłoby z tego coś ciekawego :D

Może by to coś pomogło żeby ludzie grali

Boty swojego czasu były wprowadzane na serwer, musiałabym sobie przypomnieć, jak to wszystko działało... Generalnie były tylko na tych standardowych mapkach. 
Potrzeba czasu, aby to wszystko fajnie skonfigurować na wszystkich.... Nie takie hop siup :d.  Jeśli ktoś z Was miałby chęć wyznaczyć im szlak...

Nie pamiętam tylko, że jest możliwość wskakiwania, wchodzenia w tunele.. Chyba nie, Soldieros?

Jest taki Węgierski serwer, na którym są właśnie takie boty dodane i coś tam włażą do tuneli, ale oczywiście nie zawsze i nie tak szybko