Sign in to follow this  
GORDON

[ZBANOWANY]UB

Recommended Posts

Posted (edited)

Nick w grze: Soulcatcher

SteamID: STEAM_ID_LAN

IP: 95.156.241.58

Serwer: 193.33.176.16:27015

Link do Twojego bana (amxbans): http://centrum.gameclan.pl/bany/ban_list.php?bid=36580 

Dowody/świadkowie: No i jeszcze kicki i slay'e nie wiadomo za co

Opis sytuacji: WYGASŁY, ale aktywny, ta??=D

Temat:

"No szkoda, że nie wrzuciłeś dalszej części screenshota gdzie masz bany za vermillion" < wrzucałem w innym temacie, poza tym każdy ma do tego dostęp

"Gdyby wtedy na serwerze dd2 był poprawnie ustawiony config do anticheata to byś kolejnych banów nie dostał, bo byś już nie wbił na serwer." < nie dostawałem banów za config, tylko za cheaty 3 lata temu;]

"daj mi jakiś dowód, że grasz czysto, daj link do esl/faceita bo z takim skillem na pewno jesteś w topce.. a nie sorry bo Ty nie masz steama XD Gracz z takim skillem, żałuje wydać 35 zł na gre, ciekawe czemu?" < gdy zaczynałem grać x lat temu to nawet nie wiedziałem, że ta gra jest płatna. w tym momencie nie widzę sensu płacenia za martwa grę pieniędzy, gdy gram sporadycznie. ns szanuj bo bez nich większość serwerów byłaby pusta - wasz też;]

"Sama wtedy grałam i sama chciałam dać bana, ale wyskoczyło, że już go masz a i tak grasz. " < w takim razie demko i rozpiska

"Obejrzałem kilka dem z Twoim udziałem, uważam, że Twoja gra nie jest czysta." < gra nie była czysta, ale bana nie dałeś, to samo co wyżej - gdzie demko z dowodem, że grałem "nie czysto"?

"Potwierdzenie ma to również w archiwum amxbans - wielokrotnie byłes banowany przez pluginy, przez „AC”, który wykryły nieścisłości w Twoich plikach...i nie – nie były to jakieś „przypadkowe”, pojedyncze pliki, które „przypadkowo” znalazły się w miejscu, którym nie powinny... bany były jak najbardziej słuszne." < ale ja tego nie kwestionuje - bany były jak najbardziej słuszne tylko skoro banujecie na 10 minut i po 10 minutach ma wygasnąć i dajecie czas na usunięcie plików to się tego trzymaj, wszystkie bany były z 2017 to na jakiej podstawie ty mnie teraz osądzasz? na tej że grałem u was 3-4 razy po 10 minut przez ostatnie 2 tygodnie? jak ty możesz ocenić, że grałem "odpalony" skoro na serwerze, gdy ja grałem byłeś 2 razy

@GUPI J4SKÓŁ nazwa jak widać zobowiązuje - nic nie wnosisz do tematu, nie twój dział. regulamin odrób

Edited by GORDON

Posted (edited)

Przestań chłopie, pszyrke odrób

@edit. @GORDON Po prostu temat został wyjaśniony, nie ma co tu dodawać. PS. Mój dział, regulamin znam. Idź być upierdliwy gdzie indziej.

Edited by GUPI J4SKÓŁ
  • Like 1

Zostałeś ZBANOWANY przez administrację Centrum! Temat został zamknięty przez moderatora.

Jeśli nie zgadzasz się z tą opinią, użyj opcji "zgłoś".

Pozdrawiamy, Administracja centrum-cs.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this