Sign in to follow this  
Karolina .__.

Karlajn;d

Recommended Posts

Nick w grze: Karolajna;d

SteamID: STEAM_0:1:65260463

IP: 83.9.39.207

Serwer: 4FUN

Mapa: de_lidl

Link do Twojego bana na amxbans: nie mam;d

Link do ss'ów (spakowany i wstawiony na zippyshare.com): https://www118.zippyshare.com/v/gzNZENHt/file.html

Żałosne jest to, co robisz arkadiusz;) nie potrafisz ocenić czyjejś gry, a zwłaszcza osoby, która jest tu adminem od samego początku sieci, to już twój problem.
Cały mój szacunek do ciebie, niewielki, bo niewielki... ale legł teraz kompletnie w gruzach.
Z dniem dzisiejszym składam także rezygnację z pełnionej funkcji, skoro "administracja" siedzi całą mapę na spect i rozdaje bany jak cukierki, to ja dziękuję. A później tyle godzin "przegranych" na serwrrze XDD
Widocznie mój czas na tą całą szopkę  się skończył. Admina dostaje każdy, kto w podaniu pierdoli, że będzie dbał o to, żeby rozbujać serwer, a co się dzieje? :D Śmiech! Bo nikogo z "nowych adminów" nie widzę na swerwerze, weszłam z Sebą, bo były może 4 osoby i SSy... XDD 
Ludzie dostają bany za nic i to jeszcze na respie XDD arkadiusz,,, jak masz robić komuś SSy, to chociaż rób podczas "podejrzanej akcji" jak to niby przez ściany do ludzi celowałam itp. ;) 
NARA

• Like 1
  • Super 2
  • Sad 2

Ale płacz o matko boska chrystusie nazarencki, bo ci screeny zrobiłem. Są screeny, są czyste ? Oceni to Pizgatron. Dziękuje dobranoc.

aaaa i wyłącz to wh, bo słaba jesteś nawet z tym.

Czyste. Dawaj @Arkadiusz K. rozpisuj demo jak jesteś tak przekonany, że ma wh...

• Like 2
  • Haha 1

Później rozpisze, bo mam teraz roboty w uj.

Posted (edited)

Jak było #Muremzabonusem to teraz #MuremZaKarolina.__.

@Karolina .__.

Edited by xarkaz
  • Like 2
  • Super 2
  • Haha 1

#muremzakocurem123

• Super 1

Dobrze napisalas bo też zauważyłem że większość nowych "adminów" nie jest aktywna a jeżeli już są na serwerze to albo siedzą na spec i nabijają godziny podczas koszenia trawnika albo nie reagują na zgłoszenia na u@. Adminów jest wg. Mnie za dużo .. proponuję zrobić selekcję i czystki . Pozdrawiam Leisik

• Super 2
  • Haha 1

Zacznijmy może od tego, że wśród adminów pełniących funkcje na serwerach, również trafiają się osoby, które cheatują, które się odpalają...bycie Adminem nie daje żadnej gwarancji, na „czystość” , także sytuacje, w których Admin chce sprawdzić drugiego Admina nie powinny nikogo dziwić, nie ma w tym nic złego...tylko z tym, że tutaj bardziej rozchodzi się o formę i okoliczności w jaki sposób to robi...

Admin nie powinien „sprawdzać”, robić ssów drugiemu Adminowi na takiej samej zasadzie jak robi to na co dzień – Graczowi. Admin jest osobą która pełni funkcje, pilnuje, dba o porządek na serwerze, chociażby z tego względu należy mu się jakiś szacunek...takie sytuacje gdzie Admin sam zostaje zbanowany przez innego Admina, nie powinny mieć miejsca...zawsze budzą one kontrowersje i jest to zrozumiałe, bo jak to wygląda i o czym to świadczy?

Temat powinien zostać załatwiony w inny, mniej „kameralny” sposób (przynajmniej do momentu udowodnienia winy)...Najpierw powinien być dowód, rozpisane demo, gdzie czarno na białym widać że ten i ten Admin biega odpalony, a dopiero później można się bawić w „stróża prawa” i odwalać jakieś szopki, robiąc Adminowi screeny...wówczas nie byłoby problemu, jakichś komentarzy...bo cała sprawa została by wyjaśniona na Forum, gdzie czekało by już demo/dowód...nie było by żadnych zgrzytów, niedomówień, kontrowersji...nikt by nie miał o to pretensji, że Admin Adminowi screeny zrobił, a tak jest dupa - nie ma dowodu, ssy czyste... pozostaje jedynie niesmak...

To co wydarzyło się później na Forum, ciężko mi nawet skomentować...Nie ukrywam, ale jestem dość mocno zaskoczony, żeby nie powiedzieć zszokowany całą tą sytuacją i to w jaki sposób się zachowaliście...zarówno Arkadiusz jak i Ty Karolina...

Regulamin jasno mówi - „Spory, kłótnie między Adminami powinny być załatwiane prywatnie bądź w odpowiednim dziale widocznym tylko dla Adminów”...

Cytat

PIERDOL SIE aRKADIUSZ 

Wrzuciłam zjebie ślepy

Karolina po części rozumiem Twoje zachowanie, zdenerwowanie, ale czy nie uważasz, że Twoja reakcja, Twoje zachowanie było „trochę” nie na miejscu? Że zbyt impulsywnie, za ostro zareagowałaś na tę całą sytuacje z tymi ssami? Rozumiem, że czasami ciężko zapanować nad emocjami, Twoje zdenerwowanie było w pewnym stopniu uzasadnione, ale jednak są pewne granice, których nie powinno się przekraczać, tym bardziej jeżeli jest się Adminem, osobą która powinna świecić przykładem, dbać o tę kulturę...Żebym nie wiem jak Arkadiusz Ciebie zdenerwował, tę sprawę można było inaczej załatwić, w bardziej „łagodny”, przyzwoity sposób.

Kolejna sprawa...

W dniu 18.05.2020 o 18:59, Karolina .__. napisał:

Z dniem dzisiejszym składam także rezygnację z pełnionej funkcji, skoro "administracja" siedzi całą mapę na spect i rozdaje bany jak cukierki, to ja dziękuję. A później tyle godzin "przegranych" na serwrrze XDD
Widocznie mój czas na tą całą szopkę  się skończył. Admina dostaje każdy, kto w podaniu pierdoli, że będzie dbał o to, żeby rozbujać serwer, a co się dzieje? :D Śmiech! Bo nikogo z "nowych adminów" nie widzę na swerwerze, 

Jeden incydent sprawił, że składasz rezygnacje a przy okazji wysuwasz takie wnioski, opinie? Dlaczego w taki sposób teraz generalizujesz i co to ma wszystko wspólnego z tematem Twoich ssów? Po pierwsze, „liczba przegranych godzin na serwerze” - owszem, zwracam na to uwagę przy rozpatrywaniu podań, ale NIGDY nie jest to czynnik, który decyduje o przyjęciu danej osoby na stanowisko. Po drugie, kto rozdaje bany jak cukierki? Jeżeli myślisz o jednej osobie to nie powinnaś uogólniać i pisać o całej „administracji”. Odnośnie obecności, aktywności nowych Adminów...wiadomą rzeczą było, że po okresie „kwarantanny”, ta aktywność nie tylko adminów, ale i graczy się zmniejszy, wiele osób wróciło do swoich zajęć „obowiązków”, praca, studia, matury...niektórzy powyjeżdżali zagranice. Co do samych Adminów, kilka osób zgłaszało mi swoją nieobecność, mniejszą aktywność.

Szczerze mówiąc, to nie rozumiem trochę Twojego zachowania, decyzji o rezygnacji, tak samo jak nie rozumiem tematu, który pojawił się w dziale dla Administracji. Odnoszę wrażenie, że te screeny Arkadiusza to tylko pretekst do tego aby zrezygnować z funkcji. Nie chce mi się wierzyć, że przez jeden incydent, przez głupie screeny wychodzicie wraz z Sebastianem z takimi „postanowieniami”, decyzjami rezygnacji, tym bardziej, że z centrum jesteście związani od dawien dawna...Ja nikogo na siłe nie chce do niczego zmuszać, jeżeli męczy już Was pełnienie funkcji na Centrum, coś Wam się nie podoba, coś/ktoś denerwuje...to macie pełne prawo do tego, aby zrezygnować, odejść...Dziwi mnie jedynie fakt, że robicie to w taki sposób.

W tej całej dość ”nieprzyjemnej” akcji pojawił się również wątek przyznania „lewego UB”, za którym stał Seba. Powiem tak... nie pochwalam takiego zachowania, tym bardziej że mamy ustalone zasady, które jasno mówią, że za przyznawanie UB są odpowiedzialne wyznaczone do tego osoby. Niezależnie od okoliczności, należało się z tym UB wstrzymać do momentu wyjaśnienia sprawy, bo to też nie fajnie wygląda, gdy jeden Admin odbanowuje „ot tak sobie” drugiego... tylko z tym, że tutaj znowu mieliśmy dość nietypową sytuacje do której należałoby podejść z lekkim dystansem i przede wszystkim nie należy jej równać z innymi incydentami jakie miały w przeszłości u nas miejsce. W tym przypadku owszem, było odbanowanie niezgodne z regulaminem, ale nie było to takie typowe „Lewe UB”, o którym nikt nie wiedział.

Zarówno Sebastian jak i Karolina są związani z Centrum praktycznie od samego początku powstania sieci. Są to osoby z długoletnim stażem, funkcje Admina pełnią od x lat, to że się bardzo dobrze znają chyba nie muszę mówić...Bardzo często razem grają, Sebastian dobrze wiedział, że Karolina gra czysto, dlatego aby nie marnować czasu zdjął tego bana...Jak by na to nie patrzeć cały proces „wrzucania screenów” jest dość uciążliwy, wiąże się min ze stratą czasu... szukanie tych screnów, pakowanie, wrzucanie na hosting, zakładanie tematu na forum...dodatkowo jeżeli te ssy są robione osobie, Adminowi który swój wolny czas wykorzystuje na granie, rozkręcanie serwera, no nie jest to nic miłego...

Bez potrzeby robiłeś te ssy Arkadiusz...tym bardziej jeżeli nie miałeś tej stu procentowej pewności... Karolina nie jest jakims „przelotowym graczem”, którego można sobie „ot tak” sprawdzać, weryfikowac robiąc screeny... Jest Adminem z długoletnim stażem, często gra, jest aktywna....jeżeli ją o coś podejrzewałeś to jaki był problem aby wczesniej rozpisać jakieś demo? Tak, wiem, że nie było hltv z tej mapy i tego dema nie ma.... ale przecież mogles rozpisac inne demo na którym grała Karolina...skoro twierdzisz że cheatowała, to myślisz że na przestrzeni tylu lat co z nami jest, zrobiła to tylko raz na tej jednej mapie? A druga sprawa, myślisz, żeby to robiła w obecności innych Adminów na serwerze?

Pisałeś na chatboxie, żebym odebrał Ci uprawnienia, bo nie będziesz grał z odpałami na steamie... tylko z tym, że nikomu nic nie udowodniłeś, nie rozpisałeś ani jednego dema...mało tego, nie fajne jest też to, że Ty nie podejrzewasz a stawiasz zarzuty, twierdzisz, że Karolina gra na WH, nie mając przy tym żadnego dowodu.

Odbiegając trochę od tematu, niepokojące jest również to z jaką „intensywnością” i w jaki sposób robisz screeny innym graczom. Rzuciłem okiem na logi Twoich banów, odszukałem i obejrzałem kilka wyrywkowych dem graczy, którym robiłeś screeny...nie mam pojęcia na jakiej podstawie zrobiłeś screeny np. graczowi „hajdzik” na mapie tuscan...to samo z graczem „wiocha”...Nie chce tutaj w jakiś sposób podważać Twoich kompetencji, ale wydaje mi się, że czasami trochę nadużywasz opcje robienia tych screenów...Robienie screenów jest komfortowe jedynie dla Admina, który je wykonuje... dla osoby, która je otrzymuje – już takie nie jest. Pomijam już tę sytuacje z Karoliną, ale momentami robisz ssy graczom, którzy nie wykazują żadnych podejrzeń o cheatowanie...Warto wspomnieć o tym, że sam fakt, że ktoś tych screenów nie wrzuci na Forum nie zawsze oznacza, że Admin je robiący miał racje a dana osoba jest cheaterem...Jest wiele powodów, dla których nie wszyscy te ssy wrzucają, niektórzy po prostu nie wiedzą, nie potrafią ich wrzucić, niektórym się nie chce, niektórzy są tak poirytowani, że wolą pójść na inny serwer...dlatego z tymi ssami to trzeba uważac i nie rozdawać ich na lewo prawo bo w głupi sposób, można stracić graczy, na których powinno nam zależeć.

Szczerze mówiąc to nie wiem co mam zrobić z tym tematem...posprzeczaliście się, narobiliście dymu, a efekt końcowy jest taki, że rezygnujecie z pełnienia funkcji...

Reasumując:

@Arkadiusz K. Nie powinieneś robić screenów i w taki, sposób "sprawdzać" drugiego Admina. Jeżeli były jakieś podejrzenia co do gry Karoliny, powinieneś mieć przygotowane, rozpisane demo. Jeżeli widziałeś, że nie ma HLTV na serwerze, mogłeś nagrać własne, a nie w pewnym sensie lecieć na łatwiznę i robić screeny "a nóż widelec może coś wykażą"... dla Ciebie to żaden problem, bo Ty tych ssów nie wrzucasz, a zrobienie ich zajmuje Ci ułamki sekund, co innego jest w przypadku osoby, ktora te ssy otrzymuje...o nerwach już nie wspominając. Twoje uprawnienia zostają zawieszone, nie tylko za tę sytuacje z ssami, ale również za Twoje zachowanie na Forum. Nikogo nie interesuje gdzie, czy na ilu "meczach esl" byłeś adminem...Pisanie tekstów typu "jak komus cos nie pasuje to wypierdalac" jest nie do zaakceptowania.

@Karolina .__. Twoje zachowanie, reakcja po zrobieniu tych screenów, również do "najpiękniejszych" nie należała...Rozumiem Twoje zdenerwowanie, ale nie powinnaś w taki sposób reagować, po prostu nie wypada. Nie fajnie to wszystko wyszło, ale tez nie widzę powodu, aby przez ten incydent odbierać Ci uprawnienia. Co do Twojej rezygnacji, nie będę się do niej odnosił, przekonywał Ciebie do czegokolwiek. Jest to Twój wybór, Twoja decyzja.

@Seba Źle zrobiłeś, że odbandowałeś Karolinę w taki sposób, mimo wszystko należało się z tym UB wstrzymać, takie sytuacje zawsze budzą mieszane uczucia nie tylko wśród adminów ale i graczy...Biorąc jednak pod uwagę okoliczności jakie temu towarzyszyły myślę że na słownym upomnieniu można sprawę zakończyć, 

Off

• Like 4
  • Super 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this