Recommended Posts

1. Nick na Serwerze: waniliowy konik

2. Imię: Bartek

3: Data Urodzenia: 11.07.2003

4: Czy spełniasz wszystkie warunki: Wszystkie oprócz wieku.

5. Steam_ID: STEAM_0:0:526177809

6. Staż gry: Kilka lat 4-5.

7. Znajomość amx w skali 0-10: 8

8. Czy byleś już adminem (gdzie, jak długo): Tak na 2 serwerach, csgo mod i deathmatch.

9. Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać adminem: Niezbyt często widuje adminów a dosyć często przydało by się graczy uspokoić.

10. Czy posiadasz mikrofon: Tak

11. Czy wyrażasz chęć pomocy finansowej dla serwera [TAK/NIE]: Nie, ale nie wykluczone że coś dołoże za jakiś czas.

12. Zainteresowania: Interesuje się sportem, muzyką i grami.

13. Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu, oraz akceptuję jego postanowienia [TAK/NIE]: Tak

• Like 1

16h na serwer, steam jest mozna sprobowac dac mu szanse, TAK

• Super 1

Na tak, często siedzi i jest aktywny

• Super 1

Jestem na TAK  często widzę go na serwerze 

• Super 1

Około 40 godzin przegranych na serwerze, na Forum również dość często jesteś, udzielasz się, widać Twoją aktywność, cieszy mnie to, super, fajnie, tylko tak...Ja generalnie Ciebie nie znam, ponadto niewiele osób wypowiedziało się pod Twoim podaniem, co prawda głosy/wypowiedzi, które się pojawiły, są „pozytywne”, ale nie zmienia to faktu, że mam jednak pewne obawy wobec Twojej kandydatury...Nie mam za bardzo teraz czasu żeby przeszukiwać logów i wstawiać tutaj screeny, ale na serwerze zdarzały się sytuacje w których zachowywałeś się dość „niestosownie” wobec innych graczy, dokładniej mam tu na myśli wulgaryzmy, wyzwiska...co prawda nie znam dokładnie „kontekstu”, czym były one spowodowane, tak samo jak nie wiem czy może były to jakieś jednorazowe incydenty, ale takie sytuacje się zdarzyły...nie powinny mieć one miejsca.

Druga sprawa jest taka, że mam również pewne obawy, czy przypadkiem nie będziesz tego Admina nadużywał...wole dmuchać na zimne, dlatego już teraz Ci mowie żebyś tego nie robił. Nie zmieniaj map, nie rób żadnych „vote”, nie nadużywaj „adminsay@”, a swoje uprawnienia wykorzystuj jedynie do pilnowania porządku na serwerze, głównie do banowania cheaterów.

Pomimo moich „obaw”, dam Ci szanse, nie zmarnuj jej...nie zrób żadnego głupstwa.

Uprawnienia dodane. Okres próbny.

W razie jakichś problemów pisz do mnie na PW/Steam.

Off.

• Super 1

Guest
This topic is now closed to further replies.