Sign in to follow this  
Ared

Serwer TS3?

Recommended Posts

Witam, poszukuję sieci serwerów, do której mógłbym dołączyć ze swoim serwerem TS3.
Korzystając z okazji aktualnego braku takowego serwera chciałbym spróbować u was.

Dane Właściciela:

1. Nick: Ared

2. Data urodzenia: 29.10.2000

3. Kontakt: Forum, https://steamcommunity.com/id/Ared44

4. Dlaczego wybrałeś Centrum: Poszukuję sieci, która nie ma serwera TS3, bądź potrzebuje technika z dużym doświadczeniem. Sam wygląd sieci wygląda całkiem obiecująco, nie bije po oczach, jest czyste i przejrzyste. Mam nadzieję, że użytkownicy tutaj również są niczego Sobie ;)

5. Kilka słów o sobie (opcjonalnie): Nazywam się Hubert, mam 20 lat i jestem pasjonatem informatyki wybierającym się na studia w zakresie informatyki technicznej. Z TeamSpeak'a korzystam od dzieciństwa, mam w nim już około 9 lat doświadczenia. Swoich serwerów, które prowadziłem nie zliczę już na palcach, więc mogę śmiało stwierdzić, że mam wysokie doświadczenie w zarządzaniu, prowadzeniu oraz w części technicznej.

Dane Serwera:

1. Hosting Serwera: Net-Speak

2. Rodzaj Serwera (CS 1.6/CS:GO): TS3

3. Rodzaj Moda: ---

4. Liczba Slotów: 32

5. Staż Serwera: Od 01.01.2019r.

6. Link do Gametrackera: https://www.gametracker.com/server_info/178.217.188.11:9987/

7. Ilość aktywnych adminów: 1

8. Czy serwer wymaga wsparcia technicznego: Nie

9. Czy serwer wymaga wsparcia finansowego: Nie

Jeśli chodzi o historię serwera, zaczęła się ona od początku roku 2019. Serwer prężnie się rozwijał poprzez nowe rangi, ikony, dodatki. Z początku było kilku administratorów do zarządzania serwerem i pomagania użytkownikom, lecz całą stronę techniczną zostawiłem dla Siebie i dołączając tu chciałbym, żeby tak zostało. Po wyłamaniu się mojej administracji ze względu na wypalenie chęci, bądź przeniesieniem się na Discord'a zostałem sam z serwerem, który Sobię do dzisiaj powoli prowadzę. Jest to serwer publiczny, z liczbą slotów równą 32. Był on robiony na początku w główniej mierze hobbystycznie, więc ciężko było zdobyć finanse na licencję zwiększającą tą liczbę. Aktualnie serwer jest pod nadzorem aplikacji X-Bot, większość rzeczy jest zautomatyzowana. Stałych użytkowników utrzymuję się średnio 14-15 w godzinach wieczornych/późnowieczornych. Ostatnio notuje spadki aktywności przez co szukam jakiejś współpracy, aby tchnąć tam trochę życia. Mimo, że nie ma nigdzie informacji o poszukiwanym serwerze u was poza CS 1.6/CSGO postanowiłem napisać dla was tę propozycje, może jest jakaś szansa na dobre wykorzystanie go.

• Like 2