Sign in to follow this  
c4ctusovvy

Ban c4ctusovvy (Marek | CSSetti.pl - skrinszoty)

Recommended Posts

Nick w grze: Marek | CSSetti.pl
SteamID: STEAM_1:0:1720236960
IP: 46.148.152.197
Serwer: only awp
Mapa: awp_wings
Link do Twojego bana na amxbans: http://centrum.xaa.pl/amxbans/ban_list.php
Link do ss'ów (spakowany i wstawiony na zippyshare.com): https://www66.zippyshare.com/v/wT1Wa9BB/file.html
Edited by K7.
  • Haha 1

Ban zostaje.

Off

Edited by K7.

@c4ctusovvy Nie wiem czy Ciebie wrzucanie tych ssów tak bardzo kręci, ale zacznij może w końcu grac na jednym - stałym nicku, tak abyś był „kojarzony”, żeby było wiadomo, że o Ciebie się rozchodzi. Admini, gracze mają wątpliwości co do Twojej gry...wielokrotnie miałeś już robione ssy, gdybyś grał na jednym nicku, nikt by Ciebie tymi ss'ami z taką „intensywnością” nie męczył. Admini nie mają zwyczaju robić jednej osobie „pryliarda” screenów, tylko po dwóch, trzech „nieudanych” próbach wykrycia jakichś nieścisłości, przerzucają się na dema...Nie ułatwiasz. Dlaczego tak często zmieniasz te nicki? Wiem, że nie masz takiego obowiązku, nie mamy tego w regulaminie...ale przemyśl to. Teraz jeszcze biegasz po serwerze z nickiem „csseti”...jeżeli nawet „załadował” Ci się on z automatu, to chyba potrafisz i mógłbyś sobie go poprawić, zmienić na własny, a najlepiej na taki z którym się najbardziej „utożsamiasz” i na którym najczęściej grasz.

Z jednej strony, wydajesz się być ogarnięty, a z drugiej... swoim zachowaniem sprawiasz wrażenie trochę takiego trola (bez urazy). Każdy normalny gracz, któremu przyszłoby wrzucać tyle razy ssy mógłby czuć się lekko oburzony, poirytowany...Ty sobie z tego nic nie robisz, dalej zmieniasz te nicki i dalej te ssy wrzucasz, dla mnie jest to dziwne. Jeżeli prowadzisz jakieś „statystyki”, czy też podbijasz tymi screenami jakieś swoje „ego pro gracza”, to jest to trochę słabe. Liczba zrobionych ssów nie zawsze świadczy o poziomie gry, tak samo jak nie wpływa w żaden sposób na „morale” Adminów, którzy te ssy wykonują. Co innego w przypadku gdy te screeny robi się jednemu graczowi (który gra na jednym nicku), wówczas można by było mówić o jakiejś nieudolności Adminów, w tym przypadku tak nie jest. Jeżeli nadal będziesz zmieniał te nicki, to prawdopodobnie w dalszym ciągu będziesz miał te screeny robione, także się nie dziw i nie miej o to pretensji do Adminów.

Minęło już trochę czasu od tematu Twoich screenów, nie wiem, czy jesteś w dalszym ciągu zainteresowany grą na naszym serwerze, w każdym razie, Twój ostatni ban został zdjęty.

Zaszła "pomyłka"...pomyliłem Ciebie z inną osobą.

UB

Off

• Super 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this