Sign in to follow this  
K7.

Spotkanie/Zlot Centrum

Recommended Posts

Dzień dobry wieczór;)

Co tam u Was słychać? Jak mijają wakacje? Spędzacie je w domu, czy „latacie” gdzieś po kraju, świecie? Planujecie może jakieś wakacyjne wyjazdy, „urlopy”, czy byłby ktoś w Was zainteresowany spotkaniem? W większym bądź mniejszym gronie, zrobieniem czegoś w rodzaju „zlotu sieci”?

Nie musiałby być to jakiś typowy zlot z jakimiś rezerwacjami, wynajmowaniem domków, śmigłowców itp :D...Transport i ewentualny nocleg, każdy załatwiłby sobie we własnym zakresie, jedyna kwestia to ustalenie jakiegoś terminu i miejscowości, miejsca spotkania, do którego byśmy się wybrali.

Osoby zainteresowane tematem, spotkaniem, proszone są o podanie terminu, oraz miejsca, propozycji gdzie by takowy „zlot” miał, mógł się odbyć, tak samo jak, jeżeli macie już coś zaplanowane, gdzieś się może wybieracie to dajcie znać gdzie i kiedy tam będziecie, również jest to jakaś dodatkowa opcja, możliwość spotkania się.

A jeżeli ktoś z Was nie ma w ogóle ochoty, czy też możliwości wybierać się w jakieś dłuższe trasy, jeździć po jakichś zlotach, a chciałby się spotkać gdzieś „na miejscu” w swojej okolicy, w mniejszym gronie, w kilka osób, czy to ze mną, czy z innymi „centrumowiczami” to również niech da znać, podając np. miejscowość skąd pochodzi, jakąś „miejscówkę”, najbliższy park, "bulwary", plac zabaw, cyrk, czy zoo... :D po prostu miejsce do którego nie będzie miał problemu z dotarciem.

Dajcie znać co o tym w ogóle myślicie i czy chcielibyście w takim zlocie, spotkaniu uczestniczyć. Czy takie rzeczy raczej Was nie interesują?  

Pozdrawiam;) 

• Like 3
  • Super 2

Czemu nie, ja coś pomiędzy 7 a 14 września mogę wolne ogarnąć.

Marcinku podaj date lokalizacje i sie wstawie, bardzo dobry pomysl moze w koncu wytargam xarkaza za nosek :D

Edited by ETR
  • Haha 1

Jestem za 🤪

Tylko mnie od 3 do 8 września nie ma w Polsce, a tak to się dostosuję 😁

No powiem Ci Marcinie, że dobry pomysł 😁 zobaczymy jak będzie z frekwencją... 

Z racji wykonywanego zawodu osobiście bym wolala przy weekendzie bo w roku szkolnym ciężko o wolne 😂

31 sierpnia Szczecin, Mamy urlop Z Karlajn :D

Jestem za. @PIZGATRON bierzemy pokoj we 2 XD 

Edited by xarkaz
  • Sad 1

A ja proponuję Warszawę albo mazury gdzieś 🙈🙈

14 godzin temu, ify napisał:

A ja proponuję Warszawę albo mazury gdzieś 🙈🙈

ja raczej proponuje spotkac sie w polowie drogi gdzie bedzie kazdemu dobrze XD dla mnie osobiscie Warszawa odpowiada mam 200km xD

25.08 - 01.09 - jestem w Szczecinie, a raczej pod! Od 1 października wstępnie na stałe XD

Chętnie was wszystkich poznam. Mam czas cały czas :)

I słuch po Marcinie zaginął...        🤣

Edited by PIZGATRON
  • Haha 2

11 godzin temu, PIZGATRON napisał:

I słuch po Marcinie zaginął...        🤣

Jak zawsze.... 🙈🙈😂