Sign in to follow this  
Bartek

Podanie na Pomocnika :)

Recommended Posts

1. Imię: Bartek
2. Wiek: 17
3. Czym się zajmujesz? Ile czasu poświęcasz grze?: Zajmuję się piłką nożną, wędkarstwem. Ogólnie lubię każdy sport oraz prowadzę sportowy tryb życia. Grze poświęcam czas gdy mam jakąś wolną chwilę, czy jak nie mam co robić.
4. Twój SID oraz nick z gry: Dule 
STEAM_0: 0: 34958522
5. Posiadasz mikrofon? Uszkodzony.
6. Link do gt: https://www.gametracker.com/player/Dule/193.33.177.54:27121
7. Uzasadnienie, dlaczego to właśnie Ty jesteś tą osobą, której poszukujemy? Hmm, myślę, że jestem osobą kulturalną oraz stanowczą byłem kilka razy Adminem, posiadam doświadczenie, wysoką znajomość AMX, bardzo dobrą ortografię, oraz chętnie pomogę nowym graczom (zrobię z nich prawdziwych wojowników :) ) Oraz informuję iż link do profilu na GT, który podałem nie spełnia 50h, ponieważ grałem na bardzo dużo nickach, a ten od jakiegoś czasu jest takim głównym nickiem. Gdyby połączyć moje wszystkie Nicki, godzin by było o wiele wiele więcej. Mam nadzieję, że zrozumiecie. Jestem tutaj też VIP`em przez bardzo długi już czas.
8. Coś od siebie - linki do demek, reklam: Nie posiadam niestety

Edited by Carolinka
czytelność

Dzień dobry wieczór.

Nie będę się rozpisywał jakoś szczególnie, w obecnej sytuacji i czasach jestem w stanie być na TAK.

Wiem, że na serwerze nie ma zbyt wielu graczy, więc nie rozdawaj banów na prawo, lewo, w górę i w dół :) Obecnie bym dał okres próbny jakiś, czy coś.

*Korzystając z okazji, można by było się ugadać raz na jakiś czas na jakąś gierkę, czy coś, skoro nie mamy już czasu się zgrać w tygodniu  :) 

• Super 1

Jestem na nie. Serwer nie zyje, a jak juz toczy sie na nim jakas rozgrywka to zawsze jest co najmniej jeden admin, dlatego moim zdaniem wiecej osob nie potrzeba :P

Zawsze jesteś chętny do gry i próbujesz organizować jakieś spotkania na serwerze. Mam nadzieję, że stanowisko sprawi, że będziesz na nim jeszcze częściej.
Pomocnik został przyznany na okres próbny. ;)

• Super 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this