Sign in to follow this  
grzegorz654

Podanie na pomocnika

Recommended Posts

1. Imię: Grzegorz
2. Wiek: 19
3. Czym się zajmujesz? Ile czasu poświęcasz grze?: Aktualnie kończę technikum i czasu poświęcam w granicach od 3 do 5 h.
4. Twój SID oraz nick z gry:  STEAM_0:0:171960942 / BEST AKA BOSS
5. Posiadasz mikrofon? TAK
6. Link do gt: https://www.gametracker.com/grzegorz456/
7. Uzasadnienie, dlaczego to właśnie Ty jesteś tą osobą, której poszukujemy? Myślę , że jako osoba przede wszystkim kulturalna i komunikatywna przydam się na właśnie tym serwerze mimo małej ilości graczy , która nie zmienia mojego nastawienia do serwera . Znajomość mojego AMX nie jest zadowalająca , ale szybko się uczę i chciałbym właśnie na tym serwerze się podszkolić co do tego. Grałem na tym serwerze od najmłodszych lat choć kiedyś sprawiałem problemy to teraz to się na pewno nie powtórzy. 
8. Coś od siebie - linki do demek, reklam: Niestety nie posiadam takowych .
  • Super 1

Jestem na TAK.

Jeżeli chce się podszkolić to teraz jest dobry moment, ponieważ prawie nikt nie gra...

Chętnie mu pomogę jako Pomocnik. Podszkolę go we wszystkim oraz nauczę od podstaw. AMX znam bardzo dobrze, więc z tym nie będzie problemu, Proponuję przyjąć na Okres Próbny.

• Super 1

Podanie na Pomocnika zostało zaakceptowane, biorę to na siebie, a Ciebie Bartek poproszę, abyś pokazał Grzegorzowi podstawy używania panelu administratora, wiem, że nie ma tłumów na Serwerze, więc tym bardziej proszę, rozpatrujcie każde wykroczenie w granicach rozsądku, że tak się wyrażę, aby władza nie uderzyła do głowy.

Jak tylko Serwer będzie działał, to sprawdź, czy masz dostęp do panelu itp. 

Proszę, aby osoby uprawnione na Forum, dodały temu Panu odpowiednią rangę i tym samym ma chwilę obecną zamykamy rekrutację na Pomocnika/Admina Serwera Zombie Infection.

Temat do zamknięcia... ;) 

Edited by KtoZnakZapytania
  • Like 1
  • Super 2

@KtoZnakZapytania Chętnie pomogę Grzegorzowi :)

Mam też nadzieję, że kiedyś awansuje z Pomocnika na Admina. Miłego dnia wszystkim :)

• Super 1