Sign in to follow this  
Mr.Postman

Podanie Mr.Postman

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Nick na Serwerze:

2. Imię: Rafał

3: Data Urodzenia: 06/06/1993

4: Czy spełniasz wszystkie warunki: Godzin gry mi brakuje, ale mam sporo wolnego czasu teraz wiec to jest kwestia dnia max 2

5. Steam_ID:  STEAM_0:0:444324943

6. Staż gry: 12 lat

7. Znajomość amx w skali 0-10: 6

8. Czy byleś już adminem (gdzie, jak długo): Nie

9. Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać adminem: Ponieważ, nigdy nie używałem cheatów, oraz nie miałem na to parcia (chociaż kilku krotnie chcieli ze mnie zrobic admina). Tutaj jednak sytuacja ma się o tyle inaczej i zostało mi to zaproponowane a moja myszka może nie wytrzymać kolejnych odwiedzin zakompleksionego 15-latka na aimie. Poza tym okres młodzieńczego buntu mam już za sobą więc nie imponuje mi to na tyle żeby wykorzystać to w sposób szkodzący serwerowi.

10. Czy posiadasz mikrofon: Tak

11. Czy wyrażasz chęć pomocy finansowej dla serwera [TAK/NIE]: Jeśli zobaczę, że nie jestem jedyną osobą, która ma chęć poświecić swój czas i wnieść coś dobrego do serwera to chętnie.

12. Zainteresowania: Klasycznie, Książki: "Kozioł Matoł" przygody koziołka matołka wersja dla dorosłych oparta na mojej biografii/ Tomek, Romek i A'tomek, pierwsza epicka powieść gejowska z elementami zoofilii. "Karateki żóltej rzeki" batalistyczne widowisko o szkodliwości oddawania moczu do rzeki Jangcy. Kiedyś grałem też na gitarze, podobno ładnie, ale tak twierdziła tylko moja babcia. ;)

Pozdrawiam

13. Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu, oraz akceptuję jego postanowienia [TAK/NIE]: Tak

Edited by Mr.Postman

Na tak, ostatnio często się pojawiasz na serwerze. Aktywny, szukasz adminów, gdy cheaterzy latają na serwerze. Posiadasz również steama.

• Like 1

Dzięki za wypowiedź @PIZGATRON. Korzystając z okazji poprawie wcześniejszy post, bo brakuje nicku, ładu i składu ;) Byłem tak nachlany po imprezie, że w sumie się ciesze, że w odpowiednim temacie to wysłałem ;)

1. Nick na Serwerze: Mr.Postman

2. Imię: Rafał

3: Data Urodzenia: 06/06/1993

4: Czy spełniasz wszystkie warunki: Godzin gry mi brakuje, ale mam sporo wolnego czasu teraz wiec to jest kwestia dnia max 2

5. Steam_ID:  STEAM_0:0:444324943

6. Staż gry: 12 lat

7. Znajomość amx w skali 0-10: 6

8. Czy byleś już adminem (gdzie, jak długo): Nie

9. Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać adminem: Ponieważ, nigdy nie używałem cheatów co oznacza, że nie ma dla mnie usprawiedliwienia takiego działania ani dylematów pt. lubię go wiec może tylko kick, lub ostrzeżenie, oraz nie miałem nigdy parcia na bycie adminem (chociaż kilku krotnie chcieli ze mnie zrobić admina). Tu sytuacja ma się o tyle inaczej,  ruch na serwerze jest spory w odróżnieniu do aktywności na forum, skoro nie ma kto karać to nie ma wykroczenia. Następny powód jest taki, że miło widzieć, że ktoś zauważył mojego wku*wa z tym związanego i tego nie zignorował. A moja myszka może nie wytrzymać kolejnych odwiedzin zakompleksionego 15-latka na aimie. Poza tym okres młodzieńczego buntu mam już za sobą więc nie imponuje mi to na tyle żeby wykorzystać to w sposób szkodzący serwerowi. Kończąc te wypociny na kacu, jeśli zostane adminem to polecą łby koneserów botów, amatorów jechania po "starej" i całej tej śmietance towarzyskiej csa ;) Wiec się zastanówcie, lepiej "stracić" 5 botów niż jednego gracza na poziomie.

10. Czy posiadasz mikrofon: Tak

11. Czy wyrażasz chęć pomocy finansowej dla serwera [TAK/NIE]: Jeśli zobaczę, że nie jestem jedyną osobą, która ma chęć poświecić swój czas i wnieść coś dobrego do serwera to chętnie.

12. Zainteresowania: Klasycznie, Książki: "Kozioł Matoł" przygody koziołka matołka wersja dla dorosłych oparta na mojej biografii/ Tomek, Romek i A'tomek, pierwsza epicka powieść gejowska z elementami zoofilii. "Karateki żóltej rzeki" batalistyczne widowisko o szkodliwości oddawania moczu do rzeki Jangcy. Kiedyś grałem też na gitarze, podobno ładnie, ale tak twierdziła tylko moja babcia. ;)

W razie potrzeby jestem skłonny podać swojego messengera i/lub whatsappa, aby W SKRAJNYCH przypadkach moc wbić, oile naturalnie nie będę zajęty.

Pozdrawiam

13. Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu, oraz akceptuję jego postanowienia [TAK/NIE]: Tak

• Like 1