Lisu

Podanie Lisu :)

Recommended Posts

Posted (edited)

. Nick na Serwerze: Lisu : )

Imię: kuba

Staż gry 5 lat z 

Czy byleś już adminem (gdzie, jak długo): niestety nie byłem jeszcze adminem ale myśle ze bym był dobrym adminem

Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać adminem: jestem praktycznie codziennie na Serwerze  nie lubię jak ktoś przeszkadza w grze i chciał bym pomagać usuwać wszystkie problemy 👊💪

Czy posiadasz mikrofon: niestety nie posiadam bo mi się popsuł ale ciągle próbuje naprawić ten problem 😕

Czy wyrażasz chęć pomocy finansowej dla serwera [TAK/NIE]: jeżeli by był jakiś fajny pomysł to tak

Zainteresowania: sporty walki🥰 ,piłka,siłownia i to chyba wszystko  

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu, oraz akceptuję jego postanowienia [TAK/NIE]: TAK

Edited by Lisu

Posted (edited)

Pomimo tego, że chciałem Ci pomoc poprawić to podanie to jestem na nie. Powód to Twój wiek, w tym przypadku mogę Ci pomóc odrobić lekcje z przyrody czy innego przedmiotu. Nie bierz tego do siebie. Jednak, przyznaje, że jak na swój wiek bardzo dobrze grasz. ( tak wiem, ja jak na swój mógłbym grać lepiej) :D Riposta lvl mistrz :) pozdrawiam.

Edited by Mr.Postman

Często grasz na serwerze to prawda, ale ja na nie.

- brak steam