teev

Podanie o admina

Recommended Posts

1. Nick na Serwerze: Teev

2. Imię: Marcin

3: Data Urodzenia: 24.02.2003

4: Czy spełniasz wszystkie warunki: Tak

5. Steam_ID: --------

6. Staż gry: 5,5k godzin na starym koncie steam, teraz mam smurfa zrobionego pod fastcupy i obecnie jest to 100h

7. Znajomość amx w skali 0-10: 8

8. Czy byleś już adminem (gdzie, jak długo): Na 3 serwerach Only DD2 (pół roku, 2 miesiące, 7 miesięcy)

9. Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać adminem: Ponieważ widzę braki na serwerze a często pojawiają się gracze oszukujący. Znam się na rzeczy i naprawdę mogę się przydać. Jestem bardzo często aktywny także z tym problemu nie ma

10. Czy posiadasz mikrofon: Jasne że tak

11. Czy wyrażasz chęć pomocy finansowej dla serwera [TAK/NIE]: Tak

12. Zainteresowania: Piłka nożna, MMA, siatkówka

13. Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu, oraz akceptuję jego postanowienia [TAK/NIE]: Tak

Posiadam steama, później steam ID podam jak będzie potrzebny

Na nie, na serwerze grasz od całych 3 dni i masz przegrane całe 3h.

• Like 1

Gram na tym serwerze przynajmniej od kilku miesięcy

Nowy nick :]

Posted (edited)
6 godzin temu, teev napisał:

1. Nick na Serwerze: Teev

2. Imię: Marcin

3: Data Urodzenia: 24.02.2003

5. Steam_ID: --------

6. Staż gry: 5,5k godzin na starym koncie steam, teraz mam smurfa zrobionego pod fastcupy i obecnie jest to 100h

7. Znajomość amx w skali 0-10: 8

8. Czy byleś już adminem (gdzie, jak długo): Na 3 serwerach Only DD2 (pół roku, 2 miesiące, 7 miesięcy)

9. Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać adminem: Ponieważ widzę braki na serwerze a często pojawiają się gracze oszukujący. Znam się na rzeczy i naprawdę mogę się przydać. Jestem bardzo często aktywny także z tym problemu nie ma

10. Czy posiadasz mikrofon: Jasne że tak

11. Czy wyrażasz chęć pomocy finansowej dla serwera [TAK/NIE]: Tak

12. Zainteresowania: Piłka nożna, MMA, siatkówka

13. Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu, oraz akceptuję jego postanowienia [TAK/NIE]: Tak

Nie :)

6 godzin temu, teev napisał:

Posiadam steama, później steam ID podam jak będzie potrzebny

Unikamy pisania dwóch postów pod rząd. Jeśli po wysłaniu wiadomości chcesz coś jeszcze dodać - użyj opcji "Edytuj". 

Łap linka:

Również nie ;)

Dziwi mnie fakt, że byłeś w tym temacie i nawet go nie przeczytałeś. Przeczytaj sobie go powoli ze zrozumieniem, Szybko to się nawet czasami nie wysrasz, nikt Cie nie goni ;).

5,5 k na steamie to sporo +100k na nowym koncie. Bądź tak uprzejmy i podaj tego steama, oraz nick pod którym ktokolwiek mógłby Cie kojarzyć. Polatałem już po kilkunastu serwerowniach przez wszystkie lata gry, ale Cie nie kojarzę.  Nie przyłożyłeś się Marcinku do tego tematu. Nie możesz karać za niestosowanie się do regulaminu samemu się do niego nie stosując. Tak wiem łajza i menda ze mnie, ale dobrze mi się tu gra i tylko w ten sposób mogę pomóc serwerowi. Nie dziękujcie :D Pozdrawiam

PS. W tym temacie możesz się odwdzięczyć ;)

Póki co zdecydowane nie.

Edited by Mr.Postman

Dobra trudno, nie udało się 

Natomiast przydałoby się więcej aktywności z waszej strony bo do tej pory gracz o nicku "MESJARZ" od miesiąca biega na aimbocie 🙂

To samo tyczy się graczy "Codzet" i "VAGOS"

Miłego dnia ^^