Recommended Posts

1. Nick na Serwerze: SummerParadiseDivision

2. Imię: Eryk

3: Data Urodzenia:15.05.2002

4: Czy spełniasz wszystkie warunki: Brak Steam

5. Steam_ID:

6. Staż gry: 7 lat

7. Znajomość amx w skali 0-10: 6

8. Czy byleś już adminem (gdzie, jak długo):Nie

9. Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać adminem: Ponieważ jest nie dobór , a admini wchodzą bardzo rzadko . Często jest tak że tych adminów nie ma w momencie kiedy taki delikwent bawi się w Boga z Aim/Wh czy też SH lub w full pakiecie gra na wszystkim, natomiast ja mam ostatnio szczęście co do nich , a przydało by się utrzeć  co nie którym nosa . :)

10. Czy posiadasz mikrofon: Tak

11. Czy wyrażasz chęć pomocy finansowej dla serwera [TAK/NIE]: Da się zrobić ;) 

12. Zainteresowania: Sport , motoryzacja , sporty walki , bawię się też w oklejanie i przyciemnianie samochodów . Gram na gitarze, próbuje także swoich sił w tworzeniu bitów, a na sylwku słyszałem że nawet ładnie śpiewam , choć to pewnie zasługa tego w jakim wszyscy byli stanie .

13. Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu, oraz akceptuję jego postanowienia [TAK/NIE]: Tak

Nie masz Steama, więc to automatycznie wyklucza Cię do bycia Adminem.

Może po prostu kup CS`a na Steamie, i spróbuj następnym razem :)

Jakby nie rozumiem co ma steam do bycia adminem XD jakby gram w cs na ns od 4 lat jakoś i byłem kilka razy adminem i nawet opiekunem więc no ¯\_(ツ)_/¯ 

• Like 1

Tutaj obowiązują takie zasady. Jeśli nie ma się Steama, to bez sensu jest tworzyć podanie.

• Like 2

Też nie rozumiem, macie braki w teamie, zbyt wysokie wymogi tu chyba nie wiele pomogą :/

Wymogi nie są zbyt wysokie, a składka obowiązkowa nie jest. Ale Steam to podstawa i trzeba go posiadać aby być Adminem. :)

• Super 1