Sign in to follow this  
Bartek

Ciekawostki [2]

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie!

Dawno czegoś nie było więc coś zapuszczę :D

Informację na temat pierwszych telefonów komórkowych!

1. Pierwszy telefon powstał w 1973r. Oraz przypominał wyglądem duży telefon stacjonarny!

2. W 1983r. Telefony trafiły do użytku, a ich cena wynosiła około 4000$!

3. Wiadomość pierwszego SMS-a, który został wysłany brzmiała "Wesoły Świąt"! (1992r.)

• Dzięki wielkie za przeczytanie zawartości, Życzę wszystkim dużo zdrowia!
  • Like 1

Bez jaj to to już jest skończone ? No nieeee. Do kosza powiem. To nie są żadne wiarygodne informacje, mogło byc calkiem na odwrot. Dales takie mity, dawaj skup sie na jednym i pojdz w to. Dawaj pdopluki tutsj jesem bo pojde to nigdy niewiadomo czy ja tu wróce czy nie. Czy dostane bana za coś to nie bede mial za złe.

1 minutę temu, fenn napisał:

Bez jaj to to już jest skończone ? No nieeee. Do kosza powiem. To nie są żadne wiarygodne informacje, mogło byc calkiem na odwrot. Dales takie mity, dawaj skup sie na jednym i pojdz w to. Dawaj pdopluki tutsj jestem bo pojde to nigdy niewiadomo czy ja tu wróce czy nie. Czy dostane bana za coś to nie bede mial za złe.

Będę coś wrzucać czasami :ad

• Like 1

To jest moje zdanie Ja tutaj nie bede nikomu nic udowadnial czlowieku nieraz jak ja widze ten burdel, a sprawy za ktore sie tutaj zabieraja to to sie mija z celem. A twoje ciekawostki to juz totalna kpina. Nie atakuj mnie bo ja nikogo nie atakuje tylko mowie swoje zdanie po swojemu. I wiem co mowie, z dupy bym sobie takiego czegos nie wymyslil ...

Co do wszelkich innych skarg nawet sie nie wypowiadam. Drugi raz to zrobilem przez prawie dwa lata tutaj.

Tutaj sie pomylilem to skrimmie mozna prosic o skasowanie tych trzech postow. Excuse

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this