Sign in to follow this  
drugz

[ODBANOWANY]odwołanie brrrrm

Recommended Posts

Nick w grze: brrrrm
SteamID: STEAM_0:1:81109170
Serwer: AWP
Link do Twojego bana (amxbans):http://centrum.xaa.pl/amxbans/ban_list.php?bid=38017
Opis sytuacji: Gdzie macie w regulaminie zakaz sgs/gs? Może źle szukam bo w regulaminie nie znalazłem

A ty mały możesz podać jakiś link do zbiórki to ci przeleje, bo aż wstyd żeby admin miał tak polagowany model
  • Haha 1

Pozwole sobie skomentować

Sprawa nr.1

Screenshot_3.png.9a6bd7460a037ece2f7f94a9bb87255b.png

Sprawa nr2. :

Screenshot_4.png.1eba3e077ecdd15dbc63faebd329aefc.png

Więc za zrzutkę podziękuje i nie migaj się też, że nie miałeś skryptów (samym scrollem tak nie polecisz po ziemi) 😛 

Masz zarzucę ci tu poradniczkiem od ziomala hnsiarza, bo już mam dość tłumaczenia gówniakom. Macie tutaj jakiś ub team, nie wiem, kogokolwiek kto ma jakieś pojęcie o tej gierce? Kim ty jesteś żeby mówić czego nie można zrobić bez skryptów, a co można, bo patrząc po movemencie to się ewidentnie nie nadajesz xD

Nie określiłem się z tematem zbiórki celowo, bo nie wiedziałem czy to zasługa wspaniałego komputera i 30fps czy internetu. Skoro to druga opcja to może jednak podaj link do zbiórki albo zaraz zarzucę ci poradniczkiem do prawidłowej konfiguracji rate'ów.

• Haha 2

@malyOP bez skryptów da się tak robić, mimo to uważam, że powinno być dopisane do regulaminu.

Na większości sieci jest to banowane.

Ban i tak minął, więc do zamknięcia.

@PIZGATRON da się robić wiem ale on robil to jakby to nazwac bardziej energicznie/dynamicznie .

I przyznam ci racje ze jeszcze nigdy w zyciu sie nie spotkalem z tym aby gsy i sgsy nie byly zakazane dlatego tez ten ban znalazl sie w ewidencji AMX

Więc na przyszłość niech kazdy kto to czyta wie iz bede banować za gsy sgsy itd.

Edited by malyOP

Zostałeś ODBANOWANY przez administrację Centrum! Temat został zamknięty przez moderatora.

Jeśli nie zgadzasz się z tą opinią, użyj opcji "zgłoś".

Pozdrawiamy, Administracja centrum-cs.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this