Sign in to follow this  
Hiszpan

Czym jeździcie na co dzień?

Recommended Posts

Witam, tak coś wieję nudą w tym dziale motoryzacja (chodź można powiedzieć że wieję niczym, bo nic tutaj nie ma), to pomyślałem że może warto się pochwalić czym się kto wozi na co dzień bo jestem ciekaw jakie są gusta motoryzacyjne na tym forum, bo chyba wszyscy nie jeżdżą komunikacją miejską :) Mile widziany jakiś krótki opis i zdjęcia. Jako że jestem na etapie kupna i nie mam swojego samochodu, dupę wożę samochodami rodzinnymi nie swoimi. Tak zwany "żabi książę"

http://www.bikepics.com/pics/2013/08/02 ... 35-800.jpgbikepics-2583235-800.jpg

I od paru miechów upalam corsę 1.0 dziadków, zdjęć nie mam.

Ktoś tam gdzieś pisał o jakieś cuprze to może się pochwali ;)

No to żes dojeboł, temat czym jesdzicie na co dzien, a wkleiłes samochód rodziców xdd, to ci powiem ze to zaden szpan bo najtanszy autobus jes kilka razt droższy od tego udawanca terenówki xD. Ale jezeli na codzieien podróżujesz z rodzicami to gitara xddd.

hehe na codzien moze nie bo nie za bardzo da rade zawsze, ale ja jezdze 'pszczolka' kawasaki zx6r 2002r :D

i takie o to ja ;D

10655345_650436478406783_7619324476744276127_o.jpg.7d78c793c0ecebfd0494e79366f402a8.jpg

Oh jaki piękny temat :D Nie ukrywam, że motoryzacja to mój konik, mogę o tym gadać i gadać. Osobiście na co dzień jeżdżę francuzem : Peugeot 306 GTI. taki mały sleeper :D Bywa, że auto wystawiam lub startuję na kresce na różnych eventach motoryzacyjnych, ale raczej na północy kraju. W tym roku może się uda sie go uturbić - pompuję w niego wszystkie pieniądze a plany nadal ogromne :D Dobra oszczędze Wam więcej czytania :D

45e62e15d5f5e.jpg

312e6b626f8b4.jpg

71418932e96c0.jpg

i trochę świeższe

decae854d8424.jpg

• Like 1
  • Super 1

No to żes dojeboł' date=' temat czym jesdzicie na co dzien, a wkleiłes samochód rodziców xdd, to ci powiem ze to zaden szpan bo najtanszy autobus jes kilka razt droższy od tego udawanca terenówki xD. Ale jezeli na codzieien podróżujesz z rodzicami to gitara xddd.[/quote']

Nie nie jeżdżę z rodzicami, moja rodzina nie jest rodziną przedstawicieli handlowych itp. auto służy do dojazdu najczęściej do sklepu i odkąd nim nie jeżdżę to to auto potrafi czasem stać po tydzień nie ruszane. A że to auto epoki samochodów robionych by się po gwarancji psuły, to musi jeździć, więc nim jeżdżę teraz od czasu do czasu. Temat z czystej ciekawości i ożywienia działu motoryzacja. A że takie zdjęcie tylko miałem to takie dałem, bo jak nikt takiego tematu ani podobnego nie otworzył to ja się pofatygowałem, a znając życie byłbyś pierwszą osobą która by napisała "otworzył temat, wymaga zdjęć od innych a swojego zdjęcia nie dał" Swoją drogą to tylko typowy crossover, czyli dla cb. udawana terenówka ;) Jak tam wolisz komunikację miejską to nie wiem po co się udzielasz :D Jak dobrze rozumiem to kovaq też póki co jeździ rodziców i co, dobre jest :P

NIRe nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę, jak bym ważył 20 kg mniej to sam bym teraz nie pakował kasy na samochód tylko właśnie w jednoślad, a kandydatem byłem chyba dobrym 2 motorowery do 16 lat jeden nawet trochę kosztował jak na 50, nawet sobie kask fg 15 kupiłem i sezon stoi w kartonie nie używany, cóż zrobiło się kat b pierwszy miesiąc przejechałem gdzieś przed wakacjami 2014 i jakoś mi przeszło, ale na drodze zawsze wam zjeżdżam do prawej ;)

GUPI JASKÓŁ i jakiś rajdowiec się znalazł, tego bym się nie spodziewał :) Niedawno się właśnie zastanawiałem co to za samochód na avatarze masz. Można wiedzieć jaki motor?

Ej, ej! A jak jeżdzę rowoerem to też mgoę się udzielać? ^^

Jaskół twoje zdjecia mi się nie ładuja :(

Nie wiem czy tylko mi, czy wszystkim :P

Ja jeżdżę autobusem haha :<

Rower i autobus. Chwilowo na to mnie stać. xD Także wszystkie panienki moje. Najlepszy jest Solaris - białostockiej komunikacji miejskiej ale często jest zaopatrywany w nadbagaż w postaci starych ludzi, którzy plują jadem. A jeżeli chodzi o dwukołowiec to rower ukraina podbija wszystko.

No to żes dojeboł' date=' temat czym jesdzicie na co dzien, a wkleiłes samochód rodziców xdd, to ci powiem ze to zaden szpan bo najtanszy autobus jes kilka razt droższy od tego udawanca terenówki xD. Ale jezeli na codzieien podróżujesz z rodzicami to gitara xddd.[/quote']

Nie nie jeżdżę z rodzicami, moja rodzina nie jest rodziną przedstawicieli handlowych itp. auto służy do dojazdu najczęściej do sklepu i odkąd nim nie jeżdżę to to auto potrafi czasem stać po tydzień nie ruszane. A że to auto epoki samochodów robionych by się po gwarancji psuły, to musi jeździć, więc nim jeżdżę teraz od czasu do czasu. Temat z czystej ciekawości i ożywienia działu motoryzacja. A że takie zdjęcie tylko miałem to takie dałem, bo jak nikt takiego tematu ani podobnego nie otworzył to ja się pofatygowałem, a znając życie byłbyś pierwszą osobą która by napisała "otworzył temat, wymaga zdjęć od innych a swojego zdjęcia nie dał" Swoją drogą to tylko typowy crossover, czyli dla cb. udawana terenówka ;) Jak tam wolisz komunikację miejską to nie wiem po co się udzielasz :D Jak dobrze rozumiem to kovaq też póki co jeździ rodziców i co, dobre jest :P

NIRe nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę, jak bym ważył 20 kg mniej to sam bym teraz nie pakował kasy na samochód tylko właśnie w jednoślad, a kandydatem byłem chyba dobrym 2 motorowery do 16 lat jeden nawet trochę kosztował jak na 50, nawet sobie kask fg 15 kupiłem i sezon stoi w kartonie nie używany, cóż zrobiło się kat b pierwszy miesiąc przejechałem gdzieś przed wakacjami 2014 i jakoś mi przeszło, ale na drodze zawsze wam zjeżdżam do prawej ;)

GUPI JASKÓŁ i jakiś rajdowiec się znalazł, tego bym się nie spodziewał :) Niedawno się właśnie zastanawiałem co to za samochód na avatarze masz. Można wiedzieć jaki motor?

tak, zbieram na swoj, ale teraz ciezko troche mam, wiec mi sie pewnie odwlecze (studenckie zycie, co poradzisz? :D), generalnie prawko zdane 9 grudnia, wiec wiesz :P

ja skuterami sie nie prowadzalem, chyba ze z tylu u kumpla (wyobraz sobie kitajca z udzwigiem 160, a na nim 2 miśki po 110, tnacego po prostej 80km/h tak, ze rejestracja o kolo tarła ;D), wiec respekt dla jednosladow tez jest i rowniez robie co moge by sie zachowywac na drodze.

korzystajac z cytatu - wydaje mi sie, ze Jaskół to nie rajdowiec tylko ścigant, wszakże wyścigi miejskie/ na torze, nie w terenie jak Kubica, liczę, że kiedyś sam tak będę w stanie pośmigać, nie moge przebolec ze mi przelecialo kolo nosa zeszlotygodniowe Night Illegal Warsaw (

)

EDIT:

oczywiscie bym zapomnial dodac, poki co co prawda tylko w teorii, ale licze, ze uda m isie kiedys zlozyc calkiem przyzwoity okaz JDMu ;)

To ja się pochwalę felgą ;)

14198277.jpg

no jeżdżę na co dzień czymś takim

84306784032669430824.jpg

74067103110806255810.jpg

hehehe a tak do pracy i wogólę to jeżdże mazda 6 niestety nie mam zdjecia wiec wkleje jakieś z wyszukiwarki :P03555131239596697308.jpg

a tak to jeszcze kocham zapierdalać na moto i też mam kawasaki zx6r :P ale tez nie mogę znajść zdjecia to dodam potem :P

Hahah no Górala sprzęt ciężko przebić :D

Co do motocykli. Najpiękniejszym jaki znam jest Kawasaki Z750 i kiedyś takiego dorwę :D Od kilku lat rozglądam się za CBF500, ale jak już wspomniałem zawsze kasa idze w auto :roll:

@Hiszpan: U mnie na razie 2.0 wolnossące 167 koni, 200 momentu.

• Like 1

NUM_-, pokaż całą furkę, ładnie musi wyglądać, czyżby passat ? :D

@up, ja strzelam, że to Touran :D

• Like 1

No widzę, że markę już zgadliście, czas na model :D

to ja strzele ze najnowszy golf :P a Ty Jaskół nie zawstydzaj innych, tych z marzeniami :D

golf 1 to jest :P

HighlanderS- ty woziłeś ziemię na budowę tej expresówki z Żywca do Bielska? Bodajże S1? Tak przy okazji pytam. :)

NUM_-, ale touran czy passat? 2006 + ? :D

nie nie bo tu sie nie zalapalismy ale budowałem wał przeciw powodziowy w ciechocinku i teraz zboirnik w raciborzu budujemy :)

Sporo się tam niebieskich actrosów kręciło jak dobrze pamiętam to tak jakoś skojarzyłem :)

Mnie zastanawia gdzie ten samochod stoi xD

No... a ja się "bujam" takim sprzętem! :evil: :mrgreen:

5e06b41677f0c_Byskawica.jpg.a78a8474861d56777678f2075d6045da.jpg